CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CADfórum 2012: Devátý ročník konference o digitálním prototypování bude poprvé hostit Třebíč

7.8.2012

CF2012 Oblíbené setkání s podtitulem "Profesionálové profesionálům" představí to nejlepší z CAD/CAM/CAE a PDM/PLM řešení v české praxi

Praha, 7. srpna 2012 – Akciová společnost CAD Studio se i letos ujímá pořadatelství tradiční konference z oblasti digitálního prototypování a správy dat ve strojírenství a výrobě. Letošní ročník CADfóra se – za účasti zástupců široké odborné veřejnosti, specialistů i médií – uskuteční 27. září 2012. Registrace již byly zahájeny, jste srdečně zváni do Grand Hotelu v Třebíči.

CADfórum 2012 bude věnováno především vzájemné výměně poznatků a zkušeností mezi uživateli. Zajímavý celodenní program přednášek odborníků na moderní softwarová řešení doplní vždy vyhledávané příspěvky uživatelů z předních českých podniků a konstruktérských týmů. Ani letos nebudou chybět oblíbené workshopy a doprovodný program zakončený kulatým stolem a tombolou.

„Poznatky a zkušenosti, načerpané uživateli za dobu pořádání CADfóra, stály u zrodu nejedné inovace a originálního nápadu. Po devět let přinášíme konstruktérům, CAD manažerům, vedoucím návrhářských týmů i managementu českých firem ojedinělý formát setkání nad současnými trendy i detailními tématy, která řeší při své každodenní práci. Osm úspěšných ročníků nás přesvědčilo, že formát otevřeného fóra, navazující nejen na celoroční semináře a workshopy, ale i na komunitní portál www.cadforum.cz, má své nezastupitelné místo,“ doplňuje Vladimír Michl z CAD Studia, který se oblasti počítačem podporovaného navrhování intenzivně věnuje téměř 25 let. „Ukazuje se, že dobře zvládnuté nasazení moderních technologií v praxi je jednou ze zásadních možností, jak zvýšit konkurenceschopnost výrobků na našem trhu i ve světě.“

Z hlavních témat přednášek a workshopů letošního ročníku:

  • Nová cloudová řešení Autodesku a jejich přínosy v každodenní praxi.
  • Výhody nasazení sad aplikací Product Design Suite v české konstrukci.
  • Možnosti zefektivnění týmové spolupráce s PDM řešením Vault.
  • Praktická ukázka snadného a rychlého cloudového tisku na zařízeních HP Designjet.
  • Kulatý stůl s dotazy na obecná i odborná témata, která pálí uživatele.

Více informací o místě konání, programu i možnost bezplatné registrace na jednodenní CADfórum 2012 najdete na konferenčním webu: konference.cadforum.cz.

Partnery konference jsou společnosti Autodesk, HP a 3Dconnexion. Mediálními partnery jsou redakce odborných médií CAXMIX, IT CAD, T+T Technika a trh, Technický týdeník.

Konference

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí