CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop

IT vybavení pro CAD, služby

IT-CAD Firma CAD Studio dodává IT vybavení a hardwarovou infrastrukturu pro CAD a GIS řešení, včetně doprovodných služeb zajišťujících bezproblémové uvedení do provozu. Vedle vybavení koncovými stanicemi a servery, včetně operačních systémů a základního software, nabízíme kompletní dodávky aplikačních řešení pro správu dokumentů, komunikaci, zabezpečení, zálohování, archivaci a další firemní agendy.

CAD Studio nabízí produkty pro IT vybavení grafických řešení a s nimi spojené IT služby. Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkami a podporou velkoformátových tiskáren - plotrů - HP Designjet, multifunkčních zařízení a velkoformátových scannerů pro snímání CAD a GIS podkladů a 3D tiskáren pro aditivní výrobu a prototypování. Efektivitu ovládání každé 3D CAD aplikace podstatně zvýší 3D kontrolery (myši) 3Dconnexion.

Výkonné a spolehlivé grafické stanice HP workstation s profesionálními grafickými kartami nVidia a AMD jsou ideálním řešením pro využití plného výkonu moderních 3D CAD aplikací - ať už v desktop provedení nebo jako mobilní pracovní stanice pro profesionály pohybující se často mimo kancelář.

U všech řešení nabízí CAD Studio širokou škálu doprovodných CAD služeb - od zaškolení, přes implementační služby a zavedení firemních standardů, až po znalostní audit, licenční audit, zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací nebo online podporu prostřednictvím našeho rozsáhlého CAD portálu CADForum.cz.

CAD Studio je PLATINUM partnerem firmy Autodesk, dlouholetým partnerem HP a řady dalších světových producentů hardware a software. Produktům, které dodáváme v rámci našich řešení, rozumíme.











Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2019 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí