CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop

ISD-Mapování a infrastruktura

ISD řešení CAD Studio je dodavatelem výkonných mapových, projekčních a GIS aplikačních řešení - od geodézie, přes urbanismus až po projektování, modely terénu, zemní práce, liniové stavby (doprava, silnice, železnice), vodohospodářské stavby, správu parcel, katastru a propojení s map s databázemi či mobilní mapové a GIS aplikace.

Naše mapové aplikace jsou postaveny převážně na produktech a technologiích firmy Autodesk. Základním nástrojem pro projekty infrastruktury je aplikační sada "Autodesk Infrastructure Design Suite" - komplexní řešení pro BIM projektování v oboru liniových a inženýrských staveb.

Poskytovatelé infrastruktury, stavebních řešení a konstrukční společnosti dnes stojí před celou řadu výzev: vládní regulace, snižující se rozpočty a tužší soupeření. To vytváří potřebu po zlepšování produktivity, vyvíjení lepších způsobů komunikace a sdílení dat. CAD/BIM řešení Autodesku pro stavební inženýry vám poskytne kompletní platformu a oborově standardní prostředí, umožní vám rychlejší a snadnější vývoj nových služeb s přidanou hodnotou a tím také nový zdroj zisku. Otevřená, integrovaná architektura vám umožní získat maximum z vašich dat s minimem potřebných operací. Vlastnosti a automatizace navrhování zvýší produktivitu a sníží potřebný návrhový čas.

Řešení pro inženýrské stavby od CAD Studia PDF (PDF, 510kB)

Autodesk Infrastructure Design Suite PDF (PDF, 1.2MB)

Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2019 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí