CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Projektanti a stavitelé se sešli na Autodesk BIM Konferenci

10.5.2017

Dne 25. dubna se v pražské Masarykově koleji ČVUT uskutečnila odborná akce pořádaná společnostmi Autodesk a CAD Studio – Autodesk BIM Konference – s podtitulem „pro ty, kdo navrhují, staví a investují“. Setkání se zúčastnilo na 200 českých a slovenských architektů, projektantů, inženýrů, dodavatelů staveb a investorů, kteří se zajímají o oblast BIM – informační modely budov. V bohatém programu konference složeném z přednášek a odborných workshopů se mohli inspirovat od představitelů firem, které již u nás BIM využívají v praxi, stejně tak u odborníků, kteří mají zkušenosti s praktickým nasazením BIM postupů v českých a slovenských firmách. Workshopy pokrývaly nejrůznější oblasti BIM procesů od implementace, koordinace TZB, tvorby nabídek a terénních úprav přes vizuální programování a prezentace ve virtuální realitě až po rozpočtování, přípravu staveb nebo novinku – Autodesk Revit 2018.

BIM Konference

V rámci doprovodné výstavy si účastníci mohli vyzkoušet zajímavé technologie navazující na postupy BIM: 3D virtuální realitu, 3D tisk a 3D skenování.

„Účastnil jsem se již několika konferencí věnovaných oblasti BIM, ale toto byla první z nich orientovaná na konkrétní praktické kroky implementace BIM,“ říká Aleš Poděbrad ze společnosti CASUA.

„Zájem odborné veřejnosti i dotazy svědčily o důležitosti BIM pro stavební průmysl. Na konferenci jsme představili portfolio propojených řešení Autodesk,“ hodnotí Patrik Minks, zástupce společnosti Autodesk.

„Příjemně nás překvapil velký zájem o konferenci. Řadu dalších zájemců jsme bohužel museli odmítnout, protože jsme již 10 dnů před uzávěrkou naplnili kapacitu konference,“ komentuje Martin Slanec ze společnosti CAD Studio.

Účastníci konference si nyní mohou stáhnout obsah jednotlivých prezentací a další materiály na stránce bimkonference.cadstudio.cz, televizní reportáž z konference najdete na YouTube kanálu CAD Studia.

Další informace též na: autodeskbimconference.cz

BIM Konference
BIM Konference

Konference byla pořádána společnostmi Autodesk a CAD Studio za podpory partnerů - Gefos, 3Dwiser, CzBIM, Archiweb.cz, TZB-Info.cz, eArch.cz, BIMfo.cz, AutodeskClub.cz


Autodesk vyrábí softwarová řešení pro lidi, kteří tvoří

CAD Studio implementuje CAD, BIM a GIS řešení postavená na technologiích od Autodesku

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí