CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Správa dokumentů a produktových dat (PDM/PLM)

PDM/PLM

Firma CAD Studio dodává podnikové systémy pro elektronickou správu dokumentů (EDM/DMS/PDM/PLM) pro oblast strojírenské konstrukce, stavební projekce i GIS/FM systémů. Naše řešení pokrývají document management kancelářských (office), ale především technických (CAD) dokumentů v lokálních sítích LAN, podnikových WAN i po internetu. Propojujeme systémy správy dokumentů také s dalšími podnikovými aplikacemi - GIS/FM systémy, ERP systémy (SAP, BaaN, Helios, ABRA, atd.), s publikačními a archivačními nástroji.

Naše řešení pro správu CAD dokumentů a produktových dat (PDM, PLM) jsou postavena na technologiích Autodesk Data Management Serveru (Vault, Vault Professional, DWF) a cloud řešeních Autodesk 360. PDM systémy jsou integrované s CAD a BIM aplikacemi firmy Autodesk i dalších výrobců. Vedle správy dokumentů, verzování, oprávnění a správy vazeb mezi dokumenty řeší i schvalovací procesy, správu kusovníků, náhledy nebo publikování vybraných dat do netechnických oddělení firmy nebo mimo firmu - kooperantům a zákazníkům. Viz Autodesk Data Management - praktický přístup ke správě dat.

Příklad využití aplikace Autodesk BIM 360 Team:V naší nabídce pro oblast PDM/PLM najdete mj.: systém Autodesk Vault, jehož základní verze je součástí sad Autodesk Design Suite resp. Industry Collections, Autodesk Fusion Lifecycle (PLM 360) pro správu firemních procesů, BIM 360 Team a Fusion Team pro sdílení a správu projektů v cloudu, BIM 360 Docs pro správu stavebních dokumentů, CS ERP Connector a CS-Link, EPLAN-Vault, vlastní aplikace pro napojení CAD a PDM systémů na podnikové ERP a TPV, nebo propojení EDM s GIS/FM systémy a s ERP.Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o PDM
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí