CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio uvádí českou lokalizaci pro Autodesk Fusion 360

16.9.2019

Společnost CAD Studio usnadňuje využití populární konstrukční CAD/CAM aplikace Autodesk® Fusion 360 pro české a slovenské profesionály i kutily.

Praha, 16. září 2019 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě a autorizovaný partner firmy Autodesk vydává českou lokalizaci CAD/CAM/CAE aplikace Autodesk® Fusion 360.

Fusion 360 Na zítřejší konferenci CADfórum 2019 bude společnost CAD Studio prezentovat mimo jiné i novou českou lokalizaci konstrukční aplikace Autodesk Fusion 360. Tento cenově velmi dostupný CAD/CAM nástroj pro Windows a MacOS poskytuje veškeré funkce potřebné pro modelování, konverze CAD dat, generativní navrhování, přípravu výroby, simulace a obrábění či 3D tisk moderních výrobků.

Profesionálové z řad menších výrobních firem i studenti a kutilové, kteří mají licenci Fusion 360 k dispozici zdarma, mohou nyní využívat její konstrukční a výrobní 3D nástroje nově i v češtině, což usnadní práci zejména začátečníkům. Fusion 360 má jednoduché ovládání a využívá cloudové funkce pro podporu všech běžných CAD formátů. Její profesionální simulační funkce a pokročilé CAM funkce podporující až 5osé obrábění pokrývají většinu potřeb konstrukčních a výrobních firem. CAD Studio nabízí pro Fusion 360 řadu doplňkových služeb, včetně školení a zakázkového vývoje aplikací i CNC postprocesorů.

Zájemci si mohou tento lokalizační doplněk objednat na fusioncesky.cz, nebo jej získat s nákupem licence Autodesk Fusion 360 na shop.cadstudio.cz.

„Nabídkou české lokalizace chceme zpřístupnit tento moderní nástroj dalším konstruktérům a zjednodušit využívání CAD/CAM technologií v českých a slovenských výrobních firmách. U řady zákazníků už Fusion 360 pomohl úspěšně nahradit původní těžkopádné a drahé softwarové nástroje,“ říká Radomír Žvak, obchodní ředitel CAD Studia.

Fusion 360 česky


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 28letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AUTOCONT, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem nejvyšších certifikací Autodesku.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí