CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio rozšiřuje svou divizi CAM

17.9.2019

Společnost CAD Studio přebírá veškeré aktivity divize T-CIMCO společnosti technology-support s.r.o.

Brno, 17. září 2019 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě a autorizovaný partner firmy Autodesk, přebírá veškeré aktivity divize t-cimco společnosti technology-support s.r.o. a posiluje tak svou pozici na trhu softwarových CAD/CAM řešení Autodesku pro strojírenství.

Na právě zahájené konferenci CADfórum 2019 oznámila společnost CAD Studio rozšíření svých aktivit v oblasti počítačem řízené výroby, CAM. Po nedávné akvizici společnosti CAD CAM Systems nyní přebírá i aktivity divize t-cimco společnosti technology-support s.r.o. Vzniká tak nová divize CAD Studia zaměřená na řešení v oblasti CAM, klasické i aditivní výroby.

Pod vedením zkušeného odborníka Františka Machary bude tato nová divize nabízet také software a služby pro správu NC programů, výrobní dokumentaci, monitoring a analýzu výrobních dat CNC strojů, což navazuje na komplexní řešení CAD Studia od návrhu po výrobu.

CAD Studio má v oblasti CAM dlouhodobé zkušenosti a desítky zákazníků využívajících návrhové CAD produkty Autodesk v kombinaci s integrovanými CAM nástroji. Pro tyto zákazníky i pro zájemce z celého světa rovněž CAD Studio vyvíjí a přizpůsobuje zakázkové postprocesory (generátory NC kódů) podle požadavků jednotlivých řídicích systémů.

Zároveň CAD Studio získává jako jediný partner v našem regionu certifikaci Autodesk Make pro prodej, podporu a školení pokročilých CAM řešení Autodesk, zejména produktů Autodesk FeatureCAM, PowerMill, PowerShape a NetFabb.

„Tímto krokem odpovídáme na potřebu našich zákazníků po zvýšení produkce, protože nové řešení jim umožní významně zvýšit využití CNC strojů a získat náskok nad konkurencí“ říká Jan Binter, výkonný ředitel CAD Studia.

„Chceme hledat nové cesty, jak zákazníkům poskytovat řešení na míru - tak, aby se jim zjednodušila každodenní práce od návrhu výrobku až po samotnou výrobu“, doplňuje František Machara, vedoucí divize CAM v CAD Studiu.

CAD Studio
František Machara


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 28letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást skupiny Aricoma Group, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem nejvyšších certifikací Autodesku.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí