CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Média a design (M&E/IDV)

Media a Design

Firma CAD Studio dodává softwarové vybavení pro tvorbu digitálního obsahu v oblasti médií (filmové triky a postprodukce, televizní reklama a znělky, reklamní tvorba, počítačové hry) a průmyslového a automobilového modelování a designu. Nabízíme řešení pro pokročilé vizualizační technologie pro automobilky a řešení pro virtuální realitu. Naše řešení pokrývají tvorbu 3D a 2D animací, filmů, filmových efektů a reklam, TV grafiku, průmyslové vizualizace, virtuální prototypy a moderní stereografické zobrazovací metody, virtuální realitu (VR) a smíšenou realitu (AR). K našim zákazníkům patří přední filmová a postprodukční studia, tvůrci počítačových her, reklamní studia, televizní stanice a také automobilky a dodavatelé služeb pro tento průmyslový obor.

Vizualizační a VR nástroje jsou datově kompatibilní s CAD a BIM aplikacemi Autodesk. Nástroje pro tvorbu a zpracování digitálního obsahu v oblasti médií a zábavy naleznete v sadě Autodesk Media & Entertainment Collection.

V oblasti automobilového průmyslu nabízíme ověřené profesionální nástroje Autodesk ALIAS pro design a modelování CLASS-A ploch a produkty Autodesk VRED pro vizualizace v reálném čase, virtuální realitu a rendering.

M&E Collection 3ds Max Maya VRED ALIAS
produkty


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Media
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí