CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

CAD pro stavebnictví a architekturu

AEC/BIM

CAD Studio je dodavatelem CAD/BIM řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování (AEC). Od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu (FM/CAFM).

Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Základem nástrojů pro projektování je zvýhodněná kolekce BIM nástrojů Autodesk AEC Collection.

Díky využití jednotného informačního modelu budovy (BIM) lze snadno sdílet data mezi jednotlivými projekčními nástroji a přistupovat na kompletní data po celou dobu životního cyklu stavby. Na projekční aplikace navazují i další nástroje Autodesku pro správu budov a správu majetku (FM/CAFM), projekční data lze snadno publikovat na web. Vedle projekčních nástrojů je k dispozici i řada aplikací pro analýzu staveb - jak z hlediska energetických nároků, vytápění a oslunění, tak z hlediska statiky.

Pomáháme architektům a projektantům intuitivněji vytvářet své návrhy, přesvědčivěji prezentovat výsledky své práce a tvořit kvalitnější stavební projekty, snižovat energetické nároky staveb, zvýšit profitabilitu a snižovat rizika a neúčinnost při návrhu, konstrukci a správě budov a inženýrských staveb. Naše stavební řešení umožňují architektům zajistit vyšší produktivitu díky lepším informacím o návrzích, tempem, které vyhovuje právě vašemu podnikání.

V naší nabídce pro AEC najdete mj.: stavařské aplikace firmy Autodesk, AutoCAD, AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Structure a MEP (TZB), Revit LT, AutoCAD MEP (TZB - vytápění, zdravotechnika, vzduchotechnika), Fabrication (výroba TZB). AutoCAD Civil 3D (liniové stavby), Railway Tools (železniční sítě), Sewer+ (kanalizační sítě), hsbCAD (dřevostavby), AutoCAD ecscad (elektro), slabo- i silnoproudé elektro nadstavby. AutoCAD Plant 3D pro potrubní systémy, Navisworks pro výkazy a koordinaci projektů a stavebních prací, Robot Structural Analysis (statika/dynamika konstrukcí), Advance Steel (ocelové konstrukce), 3D animace a vizualizace (video, tisky, Web), Autodesk 3ds Max, Maya, Lumion a další animační programy, virtuální realita s Enscape nebo Revizto. Aplikační sada Autodesk AEC Collection. Autodesk Vault, cloudové nástroje BIM 360 včetně BIM 360 Design, koncepční mobilní BIM FormIt 360 a další síťová a internetová řešení pro správu projektů. Předávání projektové dokumentace formou "inteligentního projektu" a IPD, publikační DWF technologie. Aplikaci BIMForMe pro správu budov a další řešení pro správu majetku. Výkonné stanice pro 3D CAD, plotry, 3D myši, 3D tiskárny. Zpracování rastrových podkladů. Tvorba katalogů na WWW a web hosting projektů. Vývoj zakázkových aplikací. Školení CAD produktů a další CAD služby. Viz reference.

Viz brožura AEC řešení od CAD Studia PDF (PDF, 5.2MB)

AEC Collection Revit AutoCAD Civil 3D Plant3D InfraWorks 360 Fabrication
produkty


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o AEC
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí