CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

CAD pro strojírenství (MCAD)

MCAD/MFG

Firma CAD Studio dodává 3D a 2D CAD, CAM, CAE a PDM řešení pro tvorbu digitálních prototypů - pro strojírenské konstruování, průmyslový design, technickou přípravu výroby (TPV), správu produktových dat (PLM), CNC řízení obráběcích strojů (CAM) a monitoring výroby, pevnostní výpočty (FEM/MKP), analýzy a simulace.

Naše strojírenská řešení jsou postavena převážně na CAD aplikaci Autodesk Inventor, na dalších MCAD produktech firmy Autodesk a aplikačních nadstavbách těchto produktů. Výrobní řešení stavíme na produktech CIMCO.

Strojírenská řešení Autodesk nabízejí vzájemně spolupracující nástroje a služby, které vytvářejí unikátní platformu zjednodušující celý proces od návrhu po výrobu - digitální prototypy. Umožní vám vytvářet kvalitní produkty, spravovat návrhová data a celkově zefektivnit vaši práci díky možnosti opakovaného používání informací a jejich snadného sdílení s vašimi partnery.

Jádrem většiny strojírenských řešení je konstrukční software Autodesk Inventor, Fusion 360 a systém pro správu konstrukčních dat Autodesk Vault. V rámci aplikační sady Product Design & Manufacturing Collection ale získáváte řadu dalších navazujících nástrojů - od náčrtů a koncepčního modelování, až po vizualizace a prezentace vašich výrobků nebo tvorbu servisní dokumentace. Vše od jednoho dodavatele.

V naší nabídce pro strojírenství najdete mj.: strojírenské aplikace firmy Autodesk - Product Design & Manufacturing Collection, Autodesk Inventor Pro, Fusion 360, AutoCAD Mechanical založené na digitálních prototypech. Generativní navrhování. CAE řešení Autodesk Simulation a Autodesk Nastran. VRED pro atraktivní vizualizace variant a virtuální realitu. Profesní aplikace pro plechové díly, FEM/MKP výpočty, potrubní systémy, konstrukce forem, kinematická analýza, dynamické simulace, ReCap pro reverse engineering, optimalizace/nesting, AutoCAD Plant 3D pro izometrické výkresy. AutoCAD Electrical a ECSCAD pro elektroprojekci, Woodwork for Inventor a Furniture for Fusion 360 pro nábytek. Inventor CAM, PowerMill a další CAM/CNC aplikace a řízení obráběcích strojů. Netfabb pro 3D tisk. Konverze 3D CAD dat. Vizualizace designu. Autodesk Vault a další EDM/PDM/PLM aplikace - správa dokumentů, změnová řízení, workflow. Katalogy výrobků na WWW. Vývoj zakázkových aplikací. Školení strojírenských produktů, vytváření vnitrofiremních norem, CAD školení, tvorbu zakázkových CAM postprocesorů a další CAD/CAM služby. Výkonné stanice pro 3D CAD, plotry, 3D myši, 3D tiskárny. Viz reference.

Viz brožura MCAD řešení od CAD Studia PDF (PDF, 635kB)

Viz brožura Vytváření digitálních prototypů PDF (PDF, 1.3MB)

Product Design Collection Inventor Fusion 360 Simulation AutoCAD Electrical Vault Pro
produkty


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o MCAD
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí