CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio představuje aplikaci Revit Tools

20.3.2012

CS+ Další z řady specializovaných řešení od českých vývojářů – tentokrát pro stavebnictví a architekturu – je v rámci balíčku CS+ pro zákazníky zdarma

Praha, 20. března 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, rozšířila nabídku pro uživatele řešení Autodesk Revit Architecture a Revit MEP o vlastní nadstavbu „Revit Tools“. Projektantům a architektům pomáhá snadněji a rychleji připravit projektovou dokumentaci s ohledem na české zvyklosti a normy.

Tým vývojářů společnosti CAD Studio je znám dlouhodobou podporou českých uživatelů, kteří pro svou práci potřebují co nejlepší podporu českých norem a informačních systémů. Pravidelně tak představuje nové nástroje a nadstavbové aplikace pro řešení společnosti Autodesk. Většina z tohoto softwaru je dostupná buď zcela zdarma, v rámci portálu CADforum.cz, nebo v rámci bonusového balíčku CS+, který získávají zákazníci CAD Studia při nákupu CAD, GIS a PLM řešení. Jedním z posledních přírůstků jsou Revit Tools.

„Naše nedávno uvedená nadstavbová aplikace Revit Tools se setkala s velmi pozitivním ohlasem mezi odbornou veřejností. Uživatelé, kterým pomáhá s přípravou stavební a profesní dokumentace, nám poskytli velmi detailní zpětnou vazbu. Jejich podněty a připomínky jsme obratem zapracovali do verze Revit Tools 1.1, která přináší řadu vylepšení. Navíc počítáme s vývojem dalších nástrojů. Na základě naší žádosti Autodesk upravil API, aby bylo možné doplnit další důležité funkce, na které se uživatelé mohou těšit v příští verzi pro Revit 2013,“ doplňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio.

Revit Tools jsou určeny pro 32- i 64bitové verze BIM aplikací Autodesk Revit Architecture a Revit MEP řady 2012. Zahrnují mj. i tyto populární nástroje:

  • Sledování času – zaznamenává čas strávený nad projektem,
  • Popis skladby – vytváří a aktualizuje automatickou popisku skladby střechy, podlahy nebo stěny, včetně popisu materiálu a tloušťky vrstev.
  • Seznam referencí – vypíše seznam všech připojených souborů do aktuálního projektu.
  • Legenda podlah – pomáhá s přípravou rozpisu podlah v místnostech, vč. jednotlivých vrstev.
  • Podlahy v místnosti – zjistí všechny typy podlah v místnosti a zapíše ji jako parametr do tabulky místností.
  • Kóty – zahrnuje nástroje pro efektivnější kótování projektové dokumentace.
  • Dveře – automaticky rozpozná otevírání dveřního křídla a zapíše jej jako hodnotu parametru do vlastností dveří.
  • Místnosti – pomáhá s přečíslováním místností a prostorů.
  • Rozdělení potrubí (pro Revit MEP) – dokáže rozdělit vybrané potrubí na předem definovanou délku.
  • Přečíslování potrubí (pro Revit MEP) – přečíslovává všechna zařízení a potrubí ve vybrané větvi od zadaného čísla.

Zákazníci CAD Studia získávají úplnou sadu Revit Tools zdarma v rámci balíčku CS+. Ostatní uživatelé si mohou stáhnout bezplatnou zkušební verzi a aplikaci případně následně zakoupit, nebo získat zdarma při příštím prodloužení předplatného.

Více informací o Revit Tools (vč. ukázkových videí): www.cadstudio.cz/revittools

Revit Tools - klepněte pro větší

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí