CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio - rekordní hospodářské výsledky za fiskální rok 2018

18.4.2019

CAD Studio Společnost vykázala za loňský rok rekordní růst přes 38 %, na Slovensku dokonce 62 %

Praha, 18. dubna 2019 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě, uzavírá svůj finanční rok vždy v březnu a hospodářské výsledky za tento rok překonaly dosavadní maxima. Firma dosáhla celkového obratu 395 milionů korun, což představuje meziroční nárůst přes 38 % a u slovenské divize dokonce 62 %, a posílila v prodeji licencí a služeb pro klíčové oblasti strojírenství a výroby i stavebnictví a architektury.

Rok 2018 završil přechod obchodního modelu prodeje CAD a BIM aplikací od Autodesku. Ty jsou již dodávány výhradně levnější a pro zákazníky pružnější formou pronájmu (subscription) a i většina stávajících zákazníků již využila 3leté akce zvýhodněného přechodu z trvalých licencí na subscription (M2S). Přesto společnost CAD Studio zaznamenala téměř 44% meziroční nárůst obratu v prodeji licencí Autodesk. Na slovenském trhu společnost zaznamenala dokonce 71% nárůst obratu z prodeje těchto licencí.

Růst se projevil v oblasti strojírenství (CAD/CAM), ale zejména ve stavebnictví (BIM) a GIS. K růstu obratu přispělo i posílení pozice v oboru designu a multimédií díky loňské akvizici společnosti A|W Graph.

„Vidíme trvající zájem našich zákazníků - projektantů, investorů i výrobců pro stavebnictví - o řešení a implementační služby kolem Informačního modelu budovy (BIM) - tedy především o aplikace Revit a Civil 3D, o knihovny a o nástroje pro spolupráci. Ve výrobním průmyslu pokračuje snaha firem zefektivnit své konstrukční a obchodní procesy propojením CAD, PDM, ERP a web služeb, kde má CAD Studio dlouholeté zkušenosti. Těší nás také rostoucí zájem o naše GIS řešení twiGIS. Budeme rovněž pokračovat ve vývoji vlastních aplikací, bonus nástrojů, knihoven, konverzních nástrojů a postprocesorů pro české, slovenské i zahraniční zákazníky.“ říká Jan Binter, výkonný ředitel CAD Studia.

J.Binter


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 28letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AUTOCONT, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem nejvyšších certifikací Autodesku.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí