CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Více než milion korun ročně ušetří v P-D Refractories díky propojení PDM a ERP dat

1.9.2014

Aplikace firmy CAD Studio – CS ERP Connector – integruje PDM software Autodesk Vault s firemními informačními systémy a pomáhá zefektivnit i zlevnit výrobní procesy

Praha, 1. září 2014 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, pomohla společnosti P-D Refractories zefektivnit výrobu nasazením aplikace CS ERP Connector a uspořit tak více jak milion korun ročně propojením CAD a PDM systémů Autodesku s firemním ERP systémem SAP.

CS ERP Connector je aplikace firmy CAD Studio integrující PDM software Autodesk Vault s firemními informačními systémy (ERP). Hlavním přínosem tohoto řešení je zefektivnění práce konstruktéra: zjednodušuje přenos výkresů a dat 3D CAD sestav (například kusovníků) do firemního ERP systému a naopak obchodních a skladových dat z ERP systému do PDM. Eliminuje tak chyby způsobené přepisováním dat a umožňuje plynulejší plánování a řízení výroby.

Jak aplikaci hodnotí její uživatelé?

Jedním z uživatelů CS ERP Connectoru je společnost P-D Refractories CZ a.s. patřící do německé skupiny P-D Refractories, která je jedním z největších výrobců a dodavatelů žárovzdorných výrobků a surovin. V CAD produktech od Autodesku zde navrhují formy na žáruvzdorné tvarovky, přičemž potřebovali řešit opakované využití existujících tvarově podobných forem a evidovat jejich opotřebení. Nasazení aplikace CS ERP Connector a propojení Autodesk Vaultu s podnikovým informačním systémem SAP pomohlo zkrátit výrobní cykly a zajistit, aby se zbytečně nevyráběly díly navíc.

Technický ředitel společnosti P-D Refractories Jiří Kyncl hodnotí: „Využitím integrovaného systému pro navrhování a správu dat jsme dosáhli úspory cca 800 kusů dílů ročně, což odpovídá úspoře nákladů ve výši zhruba 1,5 milionu korun za rok. Byly odstraněny duplicity některých dílů a anonymnost konstrukčních změn. Určité prodloužení času potřebného pro konstrukci – v řádu minut na jednu formu – je s ohledem na tyto úspory zanedbatelné.“

Více o CS ERP Connectoru na www.cadstudio.cz/csconnector.

CS-Connector
####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí