CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Autodesk Live 2014 Roadshow přilákala tři stovky odborníků na zajímavé novinky

5.6.2013

CAD Studio představilo praktické výhody cloudových aplikací, vč. užitečných simulací, ale i nový Revit LT v češtině a další aktivity pro komunitu návrhářů

Praha, 5. června 2013 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, přivítala tři stovky konstruktérů, projektantů, architektů, návrhářů i manažerů na rozsahem ojedinělé sérii akcí v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Pardubicích. Třetí ročník roadshow plné užitečných novinek převážně z oblastí počítačem podporovaného navrhování a správy dat těží z odborného zázemí týmu specialistů CAD Studia, možností moderních technologií Autodesku i doprovodných on-line seminářů.

Roadshow CAD Studio

Účastníky víceoborové Autodesk Live 2014 Roadshow nejvíce zaujaly nové produkty a řešení Autodesk Design Suite 2014, doplněné o nadstandardní služby a aplikace dodávané CAD Studiem. V centru pozornosti a četných dotazů se ocitly nástroje pro simulace, Factory Design Suite pro navrhování technologických linek a také zpracování 3D skenů, PDM i PLM systémy a cloudové služby Autodesk 360 nebo projekční nástroje pro informační model budovy (BIM) a katastrální data RÚIAN.

„Při tolika novinkách, které každý rok uvádíme na trh, je klíčové dát prostor našim zákazníkům, aby si moderní technologie mohli na vlastní oči prohlédnout a osahat, podívat se na praktické příklady použití a posoudit, kde jim softwarové nástroje mohou pomoci při kreativní práci i úspěšnějším podnikání,“ dodává Jan Binter, ředitel společnosti CAD Studio. „Mnoho uživatelů nám potvrdilo, že sady oborově zaměřených a snadno spolupracujících aplikací Autodesk Design Suite jim přinášejí více svobody – od prvotních konceptů přes optimalizace s využitím analýz či simulací až po realizaci a výrobu. Mohou se tak lépe soustředit na tvůrčí práci, ne na hledání a správu souvisejících nástrojů, které potřebují pro každodenní práci.“ Nejšťastnější z návštěvníků i letos odjížděli bohatší o užitečné ceny: dvojici tabletů s nakousnutým jablkem a polohovací zařízení 3Dconnexion.

Autodesk Revit LT v češtině a komunitní milníky
Čeští uživatelé, zvláště v oblasti architektury a stavebnictví, vždy velmi vítají produkty lokalizované do rodného jazyka. Společnost CAD Studio se jim rozhodla udělat radost a pro zcela nový Autodesk Revit LT 2014, který je odlehčenou, ale překvapivě velmi funkčně vybavenou verzí nejznámější 3D BIM aplikace pro architekturu a stavební projekci, připravila češtinu. Videoukázka českého prostředí Revitu LT: http://youtu.be/LeQr6a3sG9I.

Dalšího milníku dosáhl mezinárodně oblíbený komunitní portál CADforum.cz překročením 50 tisíc registrovaných uživatelů z Česka a Slovenska. Odborná veřejnost se také může dopředu těšit na jubilejní 10. ročník tradiční konference CADfórum 2013, která se uskuteční 29. září 2013 ve Stříteži u Jihlavy. Zkrátka ale nepřijdou ani zájemci o GIS – pro ně CAD Studio chystá GISfórum 2013, které proběhne 2. 10. v Humpolci. Termíny a zaměření všech dalších letošních akcí:
www.cadstudio.cz/seminare.

####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí