CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio roste v klíčových oblastech podnikání

20.1.2014

CAD Studio Celkové tržby společnosti dosáhly v roce 2013 shodné výše s předchozím rokem

Praha, 20. ledna 2014 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, oznamuje předběžné hospodářské výsledky za rok 2013. Růst i nadále provází klíčové aktivity firmy, včetně prodejů specializovaných produktů pro počítačem podporované navrhování, správu dat a u souvisejících odborných služeb; pokles byl zaznamenán u prodeje hardwaru či některých základních a kancelářských aplikací.

CAD Studio dosáhlo v roce 2013 stejné výše celkových tržeb z obchodní činnosti jako o rok dříve. K meziročnímu růstu došlo zejména při prodeji specializovaných řešení pro průmyslová odvětví. Například u řešení Informačního modelu budovy (BIM) pro architekturu a stavebnictví o 100 %, u PDM/PLM řešení pro správu dokumentace o 12 %, u sad aplikací pro komplexní 3D digitální prototypování Autodesk Design Suite o 17 %. Tržby vzrostly také u služeb, a to o dalších 8 %.

„Abychom zákazníkům mohli poskytovat ještě širší a ucelenější řešení, která přinášejí objektivní a měřitelné výhody, pokračovali jsme v investicích do vyšší specializace také v roce 2013. Zákazníkům ve strojírenství – kromě tradičních nástrojů pro konstrukci – nejvíce pomáhají aplikace pro správu dokumentace (PDM) a jejich integrace do podnikových systémů. Řeší procesy navázané na konstrukci, a přinášejí tak značné úspory i nižší chybovost dat. Stavebnictví přechází na BIM nástroje, díky nimž se projektantům daří zefektivňovat práci, předcházet kolizím i chybám a poskytovat v kratších termínech kvalitnější dokumentaci investorům a stavitelům,“ doplňuje Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Vloni jsme také posílili své zastoupení na Slovensku, obhájili nejvyšší partnerský status Autodesk Platinum Partner, rostli v oblastech, na které se cíleně specializujeme. Předloňský velký růst v oblasti stavebnictví pokračoval i v roce 2013, daří se také prodeji řešení s předplatným. Věříme, že tyto trendy – za našeho výrazného přispění – přetrvají i v roce 2014.“

####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí