CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CADfórum 2009: Profesionálové profesionálům

17.8.2009
CADfórum 2009 Šestý ročník úspěšné konference umožní výměnu zkušeností uživatelům CAD softwaru z oblasti strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví a infrastruktury.

Akciová společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, pořádá tradiční velké setkání uživatelů softwarových řešení pro oblast počítačového navrhování. Konference CADfórum, jejíž program bude i letos 23. září odrážet aktuální trendy v našem průmyslu, je opět zdarma otevřena zástupcům široké odborné veřejnosti.

Ne nadarmo zní motto setkání „profesionálové profesionálům“ – i letos totiž stěžejní část přednášek uvedou zkušení uživatelé z praxe, zástupci významných českých podniků i projekčních kanceláří. Výměna praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování láká každoročně stovky uživatelů ze strojírenství a výrobního průmyslu, stavebnictví a architektury i z oblasti infrastruktury. Pro úspěch minulých ročníků se konference opět uskuteční v příjemném prostředí čtyřhvězdičkového Hotelu Rustikal v Horní Cerekvi, a to dne 23. září 2009 od 9:30. Lokalita je přívětivá i svým umístěním – pouhých 30 km od hlavní dálniční tepny D1.

Kromě pořadatelů z XANADU akci přímo podpoří také dvojice společností, které ve svých oborech představují samotnou technologickou špičku – Autodesk a HP. Mediální podpory se letos zhostí vyhlášená a čtenáři vyhledávaná odborná média Computer Design, IT CAD a Technický týdeník.

Více informací o místě konání: http://konference.cadforum.cz/termin.asp.

Poznejte zkušenosti projektantů a konstruktérů
Celodenní program osvědčeného formátu provede všechny přítomné přednáškami a diskuzemi nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Opomenuto nezůstane ani žhavé téma přínosu 3D aplikací v podmínkách ekonomického útlumu. Prostor dostanou ukázky řešení konkrétních úkolů při práci s CAD a PDM systémy, při kterých se účastníkům budou věnovat odborníci z řad partnerů konference. Souběžně (a na stejném místě) pak proběhne také druhý ročník samostatné konference GISfórum 2009, zaměřený speciálně na uživatele geoprostorových řešení. „Stejně jako vloni si konference CADfórum zachová dělení do dvou hlavních sekcí podle oborů zájmu účastníků – tedy na oblast strojírenství a výroby a na architekturu, stavebnictví a infrastrukturu. Zahájení a závěrečný kulatý stůl, který tradičně nabídne možnost ptát se otevřeně na vše zajímavé, budou opět společné,“ dodává Vladimír MICHL, manažer rozvoje společnosti XANADU. „Nezapomněli jsme ani na uživatele, kteří si chtějí vlastnoručně osahat novinky velkoformátového tisku od HP a seznámit se blíže s nejnovějšími softwarovými technologiemi Autodesku. Pro ně máme připraven zajímavý doprovodný program. Srdečně tímto zveme nejen profesionály, ale také zástupce médií a širší odborné veřejnosti.“

Více o programu akce: http://konference.cadforum.cz/program.asp.

Registrace on-line (účast je bezplatná): http://konference.cadforum.cz/prihlaska.asp.

O společnosti XANADU
XANADU je předním poskytovatelem řešení a služeb v oblastech CAD, GIS, IT infrastruktury a vývoje softwaru se zaměřením na střední a velké společnosti nebo organizace centrální správy a samosprávy, včetně středního a vysokého školství v České republice i v zahraničí. XANADU na českém trhu působí již osmnáctým rokem.

Více informací: www.xanadu.cz
Další zajímavé zdroje: www.cadforum.cz, blog.xanadu.cz, budweiser.xanadu.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:



Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz




Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí