CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

České CAD Studio přebírá CAD/GIS aktivity maďarského Varinexu

2.1.2020

Společnost CAD Studio pokračuje v sérii akvizic. Rozšiřuje své mezinárodní aktivity převzetím byznysu firmy Varinex, největšího maďarského Gold partnera Autodesku.

Varinex-CAD Studio Praha/Budapešť, 2. ledna 2020 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a BIM řešení ve střední Evropě, se stává 100% vlastníkem společnosti „Varinex – CAD Studio“, největšího partnera firmy Autodesk na maďarském trhu, a posiluje tak svou pozici nejsilnějšího partnera Autodesku v tomto regionu, s celkem 120 zaměstnanci, v 9 pobočkách po Česku, Slovensku a Maďarsku.

Společnosti CAD Studio a Varinex uzavřely dohodu o společné budoucnosti a CAD Studio s.r.o. se stává vlastníkem 100% podílu ve společnosti Varinex-CAD Studio. Varinex je maďarský dodavatel CAD, BIM a GIS řešení, k jeho největším zákazníkům patří například MÁV (Maďarské železnice) nebo Magyar Telekom.

Kombinovaný roční obrat obou společností je 480 mil. Kč. Pro Varinex a jeho zákazníky tento krok znamená možnost využití rozšířeného zázemí a odbornosti CAD Studia v oblasti komplexních řešení – např. strojírenské správy dat – PDM/PLM, CAM řešení, BIM technologií ve stavebnictví, v oboru GIS/FM nebo v oblasti Media a Industrial Design. Získávají také přístup ke všem nástrojům technické podpory, k vlastním aplikacím a zakázkovému vývoji software společnosti CAD Studio. Pro CAD Studio jde o významné regionální rozšíření – po Slovensku tak nyní působí v další zemi, se zázemím zkušeného týmu společnosti Varinex. Zákazníky CAD Studia ale najdete i v dalších zemích, např. v Holandsku, USA, Číně nebo Slovinsku.

Společnost Varinex-CAD Studio bude v Maďarsku působit pod vedením Györgyho Voloncse, současného CEO Varinexu.

„Díky silnému vlastnímu růstu (+53 % za posledních 8 měsíců finančního roku) a díky příslušnosti k silné IT skupině Aricoma Group může CAD Studio expandovat na další trhy. I pro maďarské zákazníky chceme přinášet naše PDM a BIM řešení, např. ERP Connector zefektivňující propojení CAD/PDM/ERP nebo twiGIS pro rychlé a cenově dostupné GIS aplikace. Budou moci využít naše know-how a širokou škálu technické podpory - ihned např. náš Helpdesk v maďarštině,“ říká Jan Binter, ředitel společnosti CAD Studio.

„Obě firmy působí na trhu již od roku 1990, spojení nám přináší možnost pokrýt nové obory navrhování a výroby, využít osvědčené nadstavbové aplikace pro CAD, BIM a GIS a širší technické zázemí, a tím i lepší služby pro naše zákazníky,“ doplňuje György Voloncs, ředitel maďarské společnosti Varinex-CAD Studio.

Nabídku řešení najdete na www.cadstudio.cz a na www.cads.hu nebo na Facebooku: @CADstudio

CAD Studio
Jan Binter
Jan Binter

Varinex-CAD Studio
György Voloncs
György Voloncs


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 28letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont a skupiny Aricoma Group, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem řady jejích certifikací.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

O společnosti Varinex-CAD Studio
Varinex (nově Varinex-CAD Studio Zrt.) je dodavatelem CAD, PDM, BIM a GIS řešení v Maďarsku, působící na trhu od roku 1990. Část původního zaměření firmy (3D tisk, dental) zůstává v samostatné společnosti. V nabídce Varinexu je i řada služeb z oblasti CAD a GIS, včetně implementací, vývoje a školení. Varinex-CAD Studio je největším partnerem Autodesku v Maďarsku.

Více informací na:
www.cads.hu, cad.varinex.hu, facebook.com/Varinex

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí