CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio představuje vlastní bonusové nástroje Civil Tools

11.12.2012

CivilTools Sada nástrojů pro AutoCAD Civil 3D rozšiřuje možnosti oblíbeného oborového řešení pro inženýrské stavby o řadu užitečných funkcí i automatizovaných úkonů

Praha, 12. prosince 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, navazuje na dřívější vývoj nástrojů pro klíčové produkty společnosti Autodesk a po nadstavbách Revit Tools a Inventor Tools přináší projektantům sadu nástrojů Civil Tools. Usnadní jim každodenní práci na projektech přímo v prostředí softwaru Autodesk Civil 3D.

AutoCAD Civil 3D je projekční software určený pro inženýrské a liniové stavby, úpravy terénu a geodézii. Nadstavbová aplikace Civil Tools rozšiřuje možnosti aplikace AutoCAD Civil 3D 2013 o celou řadu užitečných funkcí. Za všechny jmenujme:

  • 2D texty do 3D – automatický převod 2D popisek výšky do odpovídající výšky.
  • COGO body z povrchu – tvorba skupiny tzv. COGO bodů ve vrcholech upraveného terénu.
  • Změnit výšku vrstevnic – nastavení skutečné výšky vrstevnic, zejména pro konverzi 2D vrstevnic do 3D modelu.
  • Lineární rozšíření – tvorba hrany podél trasy a parametrické rozšíření v zadaných staničeních.
  • Hromadné přejmenování – dávkové přejmenování stop příčných řezů.
  • Extrahovat příčné řezy – převod vybraných příčných řezů na entity aplikace AutoCAD.
  • Převod do 2D – přeměna vybraných Civil objektů z 3D do 2D.
  • Slož – opak příkazu Rozlož (Explode).
  • Vzdálenost ve 2D – zobrazení vzdálenosti v půdorysu.
  • On-line nástroje – usnadnění přístupu k webovým zdrojům (k domácí stránce aplikace i technické podpoře CAD Studia).

Sada nástrojů Civil Tools je dostupná v češtině i angličtině. Zákazníci CAD Studia ji získávají zdarma jako bezplatný bonus k produktu AutoCAD Civil 3D 2013 CS+. Ostatní uživatelé si mohou licenci plné verze zakoupit nebo získat zdarma – například při prodloužení předplatného k aplikaci Civil 3D.

CS+

„Označení CS+, tedy CAD Studio Plus, znamená nejen rozšířenou technickou podporu, ale také doplňkové nástroje, implementační dokumenty, knihovny, šablony, styly a další materiály dodávané našim zákazníkům – exkluzivně s CAD aplikacemi Autodesku,“ upřesňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio. „Při vývoji nových nástrojů se vždy snažíme čerpat z námětů a přání samotných uživatelů, zejména těch z Česka a Slovenska. Pravidelně nabízíme vylepšení a aktualizace, které dále zjednodušují projektantům a konstruktérům tvůrčí práci.“

Další informace, videoukázky nástrojů a aktuality k sadě Civil Tools: cadstudio.cz/civiltools. Sada nástrojů Inventor Tools (X-Tools) pro Autodesk Inventor je dostupná ve verzi 2.2 na adrese cadstudio.cz/inventortools, Revit Tools pro Autodesk Revit pak ve verzi 1.5 na stránce cadstudio.cz/revittools.

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí