CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio slaví 25 let

2.2.2016

CAD Studio - 25 let Oblíbený český dodavatel a vývojář aplikací pro počítačem podporované navrhování a největší středoevropský partner Autodesku vstupuje do dalšího čtvrtstoletí ve výborné kondici – a s řadou plánů

Praha, 2. února 2016 – Akciová společnost CAD Studio, která dnes působí v devíti lokalitách po celém Česku a na Slovensku, prošla za 25 let řadou změn a akvizic, dodnes si však drží českou vlastnickou strukturu i důraz na odbornost poskytovaných služeb a jejich přínos pro zákazníky. Od počátku se specializuje na zavádění nejmodernějších softwarových technologií a postupů do každodenní praxe – ve strojírenství a výrobě, stavebnictví a architektuře i v geoinformatice. Firma s 88 zaměstnanci dosáhla za loňský kalendářní rok meziročního růstu tržeb o 14 procent a její roční obrat přesahuje 300 milionů korun.

V průběhu historie se jméno společnosti několikrát změnilo, pamětníci si jistě vzpomenou na názvy XANADU či AAC Solutions. V roce 2010 se však firma po sloučení se společností Dagis vrátila k původnímu názvu CAD Studio, a již coby součást holdingu AutoCont jej s hrdostí používá dodnes.

CAD Studio

„V tak rychle se rozvíjející oblasti, jako je počítačem podporované navrhování, je podmínkou úspěšného podnikání co nejlepší znalost potřeb zákazníků různých velikostí a zaměření napříč obory. Sázka na znalost aktuálních trendů, odborné služby a komplexní podporu uživatelů se CAD Studiu vyplácí. Posiluje mnohaletá partnerství s našimi zákazníky, která nezřídka přerůstají z čistě profesní i do osobní roviny,“ zmiňuje silné pouto s obchodními partnery Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Aktuálně jsou zákazníky nejvíce žádané produkty a služby v oblastech automatizace strojírenské výroby, nasazení informačního modelu budovy ve stavebnictví (BIM) a efektivního propojování informačních systémů a cloudových služeb.“

„Už když jsme před 24 lety navazovali spolupráci s CAD Studiem, tehdy ještě menší firmou působící v dynamicky se rozvíjející oblasti informačních technologií, věděli jsme, že se můžeme plně spolehnout na jejich odbornou pomoc při nasazení specializovaného oborového softwaru. Dnes máme od partnerů z CAD Studia nejen 89 licencí nejmodernějších aplikací pro počítačem podporované navrhování a správu dat, včetně AutoCADu či Inventoru, ale také veškeré související zázemí – od implementace a zaškolení až po technickou podporu u našich konkrétních projektů,“ popisuje takřka čtvrtstoletí spolupráce Marek Metelec, výkonný ředitel EGE, spol. s r.o.

CAD Studio, působící dnes v 9 pobočkách po celém Česku a na Slovensku, si postupně vybudovalo pevné vztahy nejen se zákazníky, ale také se společností Autodesk. Dnes má z pozice Platinum partnera přístup přímo k jejímu managementu, pomáhá s lokalizací produktů do češtiny, poskytuje nejširší technickou podporu u stovek produktů a služeb, vyvíjí vlastní aplikace a nadstavby, které jsou uživatelům dostupné v bonusových balíčcích CS+ i formou bezplatného softwaru. Provozuje také velmi oblíbený odborný portál CADforum.cz s 680 tisíci registrovanými uživateli z celého světa.

Zavzpomínejte na úspěšné čtvrtstoletí s CAD Studiem a vyhrajte iPad ve vědomostní soutěži na www.cadstudio.cz/25####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě s 25letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí