CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Komunitní portál CADforum.cz dosáhl mety 100 tisíc diskusních příspěvků

24.2.2014

Infografika Zájem profesionálů z oblastí strojírenství a výroby, architektury a stavebnictví, infrastruktury či geoinformatiky o komunikaci a výměnu poznatků neustále roste

Praha, 25. února 2014 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, , oznamuje dosažení dalšího milníku oblíbeného komunitního portálu CADforum.cz, který sdružuje profesionály i studenty zajímající se o počítačem podporované navrhování napříč obory. Kromě 100 tisíc diskusních příspěvků zaujmou i další čísla, včetně více než půl milionu registrovaných či více než deseti a půl tisíce CAD bloků a symbolů ke stažení.

Komunita uživatelů CADforum.cz patří v oblasti počítačem podporovaného navrhování k nejaktivnějším – jak v Česku, tak i v rámci Evropy. Není otevřena pouze českým a slovenským zájemcům, ale existuje i v anglické a německé mutaci. Její historie sahá až do roku 2000 a o rozsahu zázemí odborných informací nejlépe mluví čísla, která shrnuje také přiložená infografika.

„Vytrvale roste hlad po nových informacích a užitečných radách mezi profesionály z průmyslu, studenty odborných škol i dalšími zájemci o nejmodernější technologie. Jsme rádi, že na našem portálu nacházejí odpovědi a sami se aktivně podílejí na tvorbě unikátního obsahu. CADforum.cz neobsahuje jen tipy a triky či diskuse, ale také nadstavbové utility, CAD bloky, burzu práce, přehled CAD formátů, anglicko-český slovníček CAD pojmů, slovník příkazů AutoCADu, převodník fyzikálních jednotek, on-line testy CAD znalostí či CAD videa,“ doplňuje Vladimír Michl, který stál na přelomu tisíciletí u zrodu této oblíbené služby.

Více informací: www.cadforum.cz

Infografika: www.cadforum.cz/CFinfographics2014.png

####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí