CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Rozumíte počítačovému navrhování? Otestujte své znalosti on-line!

19.4.2012

CAD Studio představuje novou službu, díky které získáte okamžitý přehled o vašich teoretických znalostech počítačového navrhování

Praha, 19. dubna 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, spouští na stránkách oblíbeného portálu CADforum.cz novou on-line službu – CAD testy. Slouží ke snadnému ověření znalostí z jednotlivých oblastí počítačem podporovaného navrhování i z různých CAD produktů. Kromě volně dostupných testů lze zakázkově připravit i testy přesně na míru konkrétním potřebám.

S pomocí on-line CAD testů můžete rychle ověřit a vyhodnotit vaše odborné CAD znalosti a například se rozhodnout, jaká úroveň školení by byla nejvhodnější pro doplnění vašich dovedností. Můžete samozřejmě otestovat i vědomosti vašich kolegů, studentů či uchazečů o zaměstnání ve vaší firmě. Vyhodnocení každého CAD testu, včetně počtu správných odpovědí a bodů získaných v jednotlivých testovaných okruzích, je k dispozici on-line (po dokončení testu) i e-mailem. Přístupné je nejen každému jednotlivému účastníkovi, ale i centrálně (zadavateli testu). Rozsah, tematické okruhy i hloubku může určit zadavatel každého konkrétního testu.

„Zveme zástupce redakcí, čtenáře i odbornou veřejnost na stránku s novými CAD testy. Může si je zdarma a kdykoli vyzkoušet každý registrovaný návštěvník portálu CADforum.cz. Dostupných je hned několik veřejných testů, například k produktům AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Inventor a Autodesk Revit,“ doplňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio. „Obecné testy jsou pouze ukázkou možností, které tato nová služba nabízí. Našim zákazníkům a zájemcům připravujeme testy přímo na míru potřebám, aby mohli – nenásilnou a pohodlnou formou – třeba centrálně ověřit připravenost svých zaměstnanců před školením a zvolit správný typ doškolení podle úrovně jejich znalostí.“

Více informací o CAD testech a první veřejné testy: www.cadforum.cz/testy. Jak jste na tom se znalostmi právě vy?

Testy

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory. CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí