CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

XANADU přináší nejširší portfolio lokalizovaných aplikací Autodesk v České republice

21.6.2007

Akciová společnost XANADU, dodavatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, přináší našim architektům i projektantům českou verzi prostředí pro Revit 2008. Nová verze je již k dispozici, spolu s nejširší nabídkou produktů Autodesk na našem trhu.

Lokalizace softwarových aplikací do rodného jazyka uživatelů překonává jazykové bariéry u řady projektantů i konstruktérů a zpravidla vede také k významnému zvýšení produktivity práce. Velmi často však nejde o pouhý překlad prostředí aplikace do češtiny - složitější a profesně zaměřený software vyžaduje i přizpůsobení lokálním normám a zvyklostem.

Revit Architecture kompletně česky
Příkladem většího zpřístupnění místním uživatelům je 3D BIM řešení Revit Architecture 2008, jehož lokalizace se opět zhostila společnost XANADU. Samostatná lokalizační nadstavba je již k dispozici uživatelům pod názvem České prostředí pro AutoCAD Revit Architecture Suite 2008. Stejně jako u předchozích verzí, také ta letošní obsahuje kompletně lokalizované uživatelské prostředí, české šablony i doplňkové soubory pro Revit Architecture a Architecture Suite (verze Suite obsahuje i český AutoCAD).

"Řada průmyslových oborů, stavebnictví a strojírenství nevyjímaje, má historicky detailně propracovaný systém ztvárnění technické dokumentace, zahrnující celou řadu lokálních předpisů i zvyklostí," vysvětluje Vladimír MICHL, manažer pro rozvoj společnosti XANADU. "Považujeme za velmi přínosné pro uživatele oblíbené aplikace Revit, že je každá nová verze uváděna s lokalizovaným prostředím, které jim často ušetří tápání i nutnost celé řady nastavení. Naše práce ale nekončí jen u lokalizace prostředí aplikace - uživatelům nabízíme celou řadu prodejních i poprodejních CAD služeb. Za všechny jmenujme například webovou službu Katalog CAD bloků, kde si uživatelé mohou najít a zdarma stáhnout předpřipravené modely do svých projektů."

Oblíbenost platformy Revit pro oblast architektonického i stavebního návrhu dokládá více než 200 tisíc pracovišť po celém světě. Letos uváděná verze Revit 2008 nabízí nové nástroje pro tématické označování ploch a legendy, rozšiřuje funkce pro práci s opakovanými prvky projektů, vylepšuje interoperabilitu s aplikacemi Autodesk 3ds Max a VIZ, podporuje operační systém Windows Vista a obsahuje řadu dalších novinek.

Uvedení českých verzí aplikací Autodesk na náš trh
Revit Architecture 2008 a Revit Architecture Suite 2008 nejsou jedinými lokalizovanými produkty Autodesk, které si můžete zakoupit u společnosti XANADU. Na náš trh již byly uvedeny také české verze aplikací AutoCAD 2008, AutoCAD LT 2008, AutoCAD Mechanical 2008, AutoCAD Architecture 2008 (dříve Architectural Desktop), AutoCAD Map 3D 2008, AutoCAD Civil 3D 2008, Inventor Suite 2008 a Inventor Professional 2008 či Autodesk Productstream 2008. Více informací o českých jazykových verzích najdete přehledně na stránce www.xanadu.cz/cad2008.

Revit 2008 CZ
Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí