CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio rozšiřuje svou divizi CAM

17.9.2019

Společnost CAD Studio přebírá veškeré aktivity divize T-CIMCO společnosti technology-support s.r.o.

Brno, 17. září 2019 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě a autorizovaný partner firmy Autodesk, přebírá veškeré aktivity divize t-cimco společnosti technology-support s.r.o. a posiluje tak svou pozici na trhu softwarových CAD/CAM řešení Autodesku pro strojírenství.

Na právě zahájené konferenci CADfórum 2019 oznámila společnost CAD Studio rozšíření svých aktivit v oblasti počítačem řízené výroby, CAM. Po nedávné akvizici společnosti CAD CAM Systems nyní přebírá i aktivity divize t-cimco společnosti technology-support s.r.o. Vzniká tak nová divize CAD Studia zaměřená na řešení v oblasti CAM, klasické i aditivní výroby.

Pod vedením zkušeného odborníka Františka Machary bude tato nová divize nabízet také software a služby pro správu NC programů, výrobní dokumentaci, monitoring a analýzu výrobních dat CNC strojů, což navazuje na komplexní řešení CAD Studia od návrhu po výrobu.

CAD Studio má v oblasti CAM dlouhodobé zkušenosti a desítky zákazníků využívajících návrhové CAD produkty Autodesk v kombinaci s integrovanými CAM nástroji. Pro tyto zákazníky i pro zájemce z celého světa rovněž CAD Studio vyvíjí a přizpůsobuje zakázkové postprocesory (generátory NC kódů) podle požadavků jednotlivých řídicích systémů.

Zároveň CAD Studio získává jako jediný partner v našem regionu certifikaci Autodesk Make pro prodej, podporu a školení pokročilých CAM řešení Autodesk, zejména produktů Autodesk FeatureCAM, PowerMill, PowerShape a NetFabb.

„Tímto krokem odpovídáme na potřebu našich zákazníků po zvýšení produkce, protože nové řešení jim umožní významně zvýšit využití CNC strojů a získat náskok nad konkurencí“ říká Jan Binter, výkonný ředitel CAD Studia.

„Chceme hledat nové cesty, jak zákazníkům poskytovat řešení na míru - tak, aby se jim zjednodušila každodenní práce od návrhu výrobku až po samotnou výrobu“, doplňuje František Machara, vedoucí divize CAM v CAD Studiu.

CAD Studio
František Machara


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 28letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást skupiny Aricoma Group, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem nejvyšších certifikací Autodesku.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí