CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Výsledky za první pololetí potvrzují výsadní postavení CAD Studia na českém trhu

16.7.2012

CAD Studio Proti dopadům ekonomické krize bojují zákazníci nasazením moderního softwaru, který zvyšuje efektivitu a konkurenceschopnost jejich práce

Praha, 16. července 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, navazuje na trend pozitivních ekonomických výsledků a – kromě strojírenství a výroby či infrastruktury – oznamuje vynikající výsledky i v oblastech architektury a stavební projekce. Meziroční růst tržeb zde dosáhl dokonce trojciferných hodnot.

CAD Studio se od počátku působení na našem trhu věnuje podpoře počítačového navrhování a souvisejících služeb ve všech hlavních průmyslových odvětvích. V každém z nich také dokáže dlouhodobě vykazovat pozitivní ekonomické výsledky. Postavení jedničky na českém trhu potvrzuje nejen celkový meziroční růst tržeb za první pololetí o 17 %, ale také růst CAD služeb o 72 % (ve stejném období). Výjimečný růst zaznamenaly zejména oblasti správy produktových dat (PDM) s 68 % či oblast informačního modelu budovy (BIM) ve stavebnictví se 168 % růstu.

„Tahounem růstu naší společnosti jsou oblasti, které pomáhají zákazníkům lépe uspět v tvrdém konkurenčním boji na trhu poznamenaném nepřehlednou ekonomickou situací. Na důležitosti tak získává efektivní správa dokumentace ve strojírenství, která pokrývá celý proces přípravy výroby. Na ni přímo navazuje nové řešení Autodesk PLM 360, kde do budoucna očekáváme dynamický rozvoj,“ doplňuje Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Druhou, pro mnohé možná trochu překvapivou oblastí, je stavebnictví. Další škrtání nákladů u našich zákazníků již neřeší problém nízkých cen projekčních prací. Naopak, námi dodávaná řešení, založená na principu BIM, umožňují významně snížit pracnost a zvýšit spolehlivost projektové dokumentace.“

CAD Studio potvrzuje úspěšnou strategii rozvoje a pokrytí všech průmyslových oblastí technologiemi od Autodesku. Odrazem této příznivé skutečnosti je také navýšení počtu zaměstnanců společnosti.

Více informací o aktuálních novinkách společnosti CAD Studio přináší měsíční bulletin CAD News: www.cadstudio.cz/cadnews .

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí