CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio přebírá aktivity společnosti CAD CAM SYSTEMS

30.5.2019

Společnosti CAD Studio a CAD CAM SYSTEMS se dohodly na společné budoucnosti a CAD Studio přebírá veškeré aktivity CAD CAM SYSTEMS s.r.o.

Brno, 30. května 2019 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě, a další autorizovaný partner firmy Autodesk, společnost CAD CAM SYSTEMS, se dohodly na spojení. CAD Studio přebírá veškeré aktivity CAD CAM SYSTEMS a posiluje tak svou pozici na trhu softwarových CAD/CAM řešení Autodesku pro strojírenství.

CAD Studio s.r.o. přebírá k 1. 6. 2019 veškeré aktivity společnosti CAD CAM SYSTEMS. Kombinovaný roční obrat obou společností je 418 mil. Kč. Pro zákazníky CAD CAM SYSTEMS znamená tento krok možnost využití široké nabídky produktů Autodesk, včetně jejich integrace v podnikových procesech konstrukce, přípravy výroby a samotné výroby. Získají také zázemí a odbornost CAD Studia v oblasti strojírenské správy dat, aditivní výroby, simulací, 3D vizualizací a dalších oborů. Získávají také přístup ke všem nástrojům technické podpory a zakázkového vývoje software společnosti CAD Studio. Pro CAD Studio jde o další rozšíření kompetencí v oboru CAD/CAM, zejména pro speciální obrábění a vývoj postprocesorů pro CNC stroje.

Společnost CAD CAM SYSTEMS působila na českém trhu již od roku 1994, původně jako Delcam Brno. V roce 2014 byla společnost Delcam převzata Autodeskem a v roce 2016 se její brněnské zastoupení mění na CAD CAM SYSTEMS, společnost dodávající a implementující produkty Autodesk PowerMill, PowerShape, PowerInspect, FeatureCAM a další.

„Tato akvizice přináší do CAD Studia důležité rozšíření kompetencí do oblastí, které bychom rádi využili u některých našich stávajících zákazníků. Je to další krok na naší cestě v růstu na úroveň evropského hráče v oblastech CAx technologií navrhování a správy technických dat“, říká Jan Binter, výkonný ředitel CAD Studia.

„Společnost Autodesk nabízí velké množství nástrojů, integruje do sebe různé systémy a otevírá možnosti pro vlastní vývoj. Je tedy logické, že náš tým, který se orientoval pouze na konkrétní segment, chceme začlenit do většího celku, který bude navzájem spolupracovat“, doplňuje Pavel Šimonek, jednatel CAD CAM SYSTEMS.

CAD Studio
CAD CAM Systems
J.Binter


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 28letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AUTOCONT, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem nejvyšších certifikací Autodesku.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí