CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

BIMfo.cz pomůže s praktickým využitím informačního modelu budovy ve stavebnictví

12.4.2016

Nový portál společností CAD Studio a CASUA přináší důležité informace o BIM investorům a developerům, architektům a projektantům, statikům, výrobcům stavebních prvků, stavitelům, provozovatelům a správcům budov i laikům

BIMfo Praha, 12. dubna 2016 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a BIM řešení ve střední Evropě, a významný český ateliér CASUA představují nový on-line portál BIMfo.cz plný novinek, zajímavostí a užitečných informací o přínosech moderní technologie informačního modelu budovy (BIM) v oblastech stavební projekce, výstavby i provozování pozemních a inženýrských staveb.

S rostoucími požadavky na nasazení BIM ve veřejných zakázkách a se související národní i evropskou legislativou se do této oblasti pouští stále více firem ze stavebních oborů, které hledají praktické rady a informace. „Nejenže moderní BIM nástroje ve společnostech CAD Studio i CASUA dlouhodobě a intenzivně využíváme, ale také je pomáháme dotvářet pro český trh. Náš společný portál chce pomoci firmám i jednotlivcům s orientací při zavádění BIM postupů a nástrojů v české a slovenské stavební praxi,“ zmiňuje Martin Slanec, manažer divize AEC společnosti CAD Studio.

Portál BIMfo.cz přináší:

„Po více než 12 letech od prvního nasazení Revitu a s několika lety zkušeností s využitím BIM procesů v našem ateliéru nám přijde smysluplné podělit se o naše poznatky. Spolu s kolegy z CAD Studia chceme seznámit všechny zájemce o tvorbu v BIM s výhodami a přínosy, které tato technologie přináší napříč celým stavebnictvím,“ doplňuje Aleš Poděbrad, partner ve společnosti CASUA.

Po registraci je na portálu možné zařadit do katalogu vlastní firmu, nový zajímavý projekt, podělit se o zkušenosti z praxe, nebo se naopak dotázat zkušenějších kolegů z oboru.

Více informací: www.bimfo.cz

Portál BIMfo####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě s 25letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

O společnosti CASUA
Společnost CASUA je architektonický atelier v hlavním městě Praha, který byl založen v roce 1991 stavebním inženýrem Alešem Poděbradem a architektem Olegem Hamanem. Jejich záměrem bylo vybudovat ateliér, který by zpracovával nejen vlastní architektonické návrhy, ale který by obsáhl i jejich konstrukční řešení a svým klientům by tedy přinášel komplexní služby. Dnes je tomu již 25 let, co se tato myšlenka naplnila, a ateliér CASUA má za sebou dlouhou řadu úspěšných realizací.

Atelier CASUA projektuje již 12 let ve 3D prostředí a využívá technologii BIM. To jej v této oblasti staví na špici nejen v České republice.

Více informací na:
www.casua.cz, facebook.com/Casua

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí