CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio představí nejmodernější technologie od Autodesku v akci

3.4.2013

Nenechejte si ujít sérii seminářů a webinářů Autodesk Live 2014 Roadshow

Praha, 3. dubna 2013 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, srdečně zve odbornou veřejnost, všechny zákazníky, zájemce o počítačem podporované navrhování a zástupce redakcí na rozsahem ojedinělou sérii akcí prakticky představujících nejmodernější produkty a řešení Autodesku, doplněné o vlastní nástroje a odborné služby.

Nedávno představené nové logo Autodesku bylo pouhým předznamenáním velkého množství novinek a změn. Mají za cíl nejen usnadnit každodenní práci uživatelům napříč odvětvími, ale současně zvýšit jejich konkurenceschopnost. Architekti, projektanti a konstruktéři totiž dnes mohou nabídnout víc i svým zákazníkům. Místo dřívějších izolovaných produktů pro stolní počítače dnes řešení od Autodesku tvoří přirozenou a hladce provázanou kombinaci desktopových, mobilních a cloudových služeb v rámci sad aplikací Design Suite 2014. Uživatelům vkládají do rukou možnosti pružnějšího využití v kanceláři i na cestách, vyšší výkon bez ohledu na hardware pracovních stanic i podstatně snadnější komunikaci s kolegy v týmu i zákazníky kdekoli na světě.

„Nástroje pro navrhování i mobilní a cloudové služby Autodesku dnes využívá okolo sta milionů uživatelů. A jejich obliba nadále rychle roste. Jen v rámci cloudové služby Autodesk 360 vzniká 725 tisíc nových uživatelských účtů měsíčně. Na výhodné sady aplikací již celosvětově vsadilo více než 50 % uživatelů produktů od Autodesku, téměř tři čtvrtiny z nich využívají více než jeden nástroj z dané sady,“ potvrzuje Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio, která je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Autodesk Live 2014 Roadshow: žhavé novinky na vlastní oči
Strojírenství a výroba, architektura a pozemní stavitelství, liniové stavby a terénní úpravy či produkty GIS jsou hlavními tématy pro jarní akce pořádané CAD Studiem. V praxi ukážou nejen nové produkty a řešení Autodesk Design Suite 2014, ale také nadstandardní služby, odborné zázemí a doplňkové aplikace CS+*, které získávají navíc pouze zákazníci CAD Studia.

„Jak mohou letošní novinky – a nejen ony – usnadnit práci českým návrhářům v jednotlivých odvětvích, vám naši specialisté názorně ukážou v rámci jarní série seminářů, webinářů a konferencí, které se opět uskuteční po celé České republice, konkrétně v Praze, Brně, Ostravě, Plzni či Pardubicích, případně také on-line. Přijďte se podívat na vlastní oči, jste srdečně zváni,“ doplňuje pozvání Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio.

Termíny a zaměření jednotlivých akcí (včetně registrace k bezplatné účasti):

Termíny uvádění produktů Autodesku verze 2014 (postupně aktualizovaný přehled):

* Označení CS+ (CAD Studio Plus) znamená rozšířenou technickou podporu i doplňkové nástroje, implementační dokumenty, knihovny, šablony, styly a další materiály dodávané zákazníkům exkluzivně s CAD aplikacemi od Autodesku.

####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí