CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Revit Architecture

Autodesk Revit Architecture

CAD/BIM aplikace pro architekturu a projektování


Revit Architecture 2016

Revit Architecture je samostatná aplikace využívající technologii informačního modelu budovy (BIM) pro parametrické projektování a dokumentaci budov. Je určena pro architekty a projektanty pozemních staveb. Revit je databázově orientovaný systém umožňující plně souběžné (paralelní) projektování a snadnou modifikaci všech projekčních dokumentů pouhou změnou určitých parametrů stavby. V Revitu je každý výkres, 3D pohled, řez, detail či výkaz přímou reprezentací informací uložených v centrální databázi budovy. Cokoliv nakreslíte nebo upravíte, je ihned ukládáno do této databáze a za pomoci parametrického správce změn i automaticky zaktualizováno ve všech ostatních reprezentacích daného objektu.

Revit Architecture

Parametrické komponenty - rodiny (families)

Rodiny (parametrické inteligentní bloky) jsou základní stavební prvky Revitu. Pro tvorbu vlastních parametrických knihovních prvků není potřeba znát žádný programovací jazyk. Každý prvek může být vytvořen v různých úrovních detailu.

Výkazy

Tabulka je jen jiný pohled na komplexní model budovy. Tabulky v Revitu jsou tedy generovány rychle a přesně zobrazují informace o modelu budovy. Změna provedená v tabulce je automaticky přenesena do všech příslušných pohledů projektu. Tabulky umožňují používat vzorce a nastavení pro snadný výběr tvorby výkazu konkrétních stavebních prvků.

Detaily

Revit obsahuje propracované nástroje pro tvorbu detailů, které jsou provázány na model. Rozsáhlá knihovna detailů. Snadné přizpůsobení vlastním normám a možnost upravenou knihovnu detailů sdílet s ostatními uživateli.

Týmová spolupráce

Sdílení projektu a aplikace Revit Server umožňuje více lidem spolupracovat na stejném návrhu.

Vizualizace

Součástí Revitu jsou integrované nástroje (software "mental ray") renderování pro fotorealistické zobrazení a prezentování vašeho návrhu. Máte možnost využít i web-cloud službu Autodesk Cloud Rendering integrovanou přímo v pracovním prostředí Revitu a získat tak obrázky a panoramata za kratší čas a bez zatížení vašeho počítače.

Komunikace s AutoCADem a jinými aplikacemi

Revit umožňuje import nebo podložení formátů AutoCADu (DWG, DXF) i export do těchto formátů. Komunikovat je možné i s jinými aplikacemi (DGN, IFC, SAT...).

Revit Architecture CZ

Systémové požadavky


Aktuální verze: Revit Architecture 2016 (EN nebo CZ verze):

  • Minimální: CPU Intel Pentium, Xeon, i-série nebo AMD, s podporou SSE2, 4GB RAM (pro projekty do 100MB), 5GB místa na disku, monitor 1280x1024, 256MB grafická karta s DirectX 11 a Shader Model 3, MS myš, popř. 3Dconnexion 3D myš, Win7/Win8/Win8.1 64-bit
  • Vyvážená: CPU Intel Xeon, i-série nebo AMD, s podporou SSE2, 8GB RAM (pro projekty do 300MB), 5GB místa na disku, monitor 1680x1050, grafická karta s DirectX 11 a Shader Model 3 (doporučení), MS myš, popř. 3Dconnexion 3D myš, Win7/Win8/Win8.1 64-bit
  • Výkonná: vícejádrové (až 16) CPU Intel Xeon, i-série nebo AMD, s podporou SSE2, 16GB RAM (pro projekty do 700MB), 5GB místa na disku 10krpm nebo SSD, monitor 1920x1200, grafická karta s DirectX 11 a Shader Model 3 (doporučení), MS myš, popř. 3Dconnexion 3D myš, Win7/Win8/Win8.1 64-bit

Revit je kompatibilní se souborovým formátem DWG (včetně DWG 2004/2005/2006 a 2007/2008/2009 a 2010/2011/2012 a 2013/2014/2015/2016) a podporuje export i do formátů DXF a DGN. Projekty jsou ukládány v souborech RVT, Revit families používají formát RFA. [revid rveit revt ravit rvit]


Informace pro objednáníViz též novinky:
Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Autodesk Revit Architecture
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)

Autodesk, AutoCAD, Revit a další názvy produktů jsou registrovanými obchodními známkami firmy Autodesk, Inc. Autodesk Value Added Reseller, který publikuje tyto materiály, je nezávislým autorizovaným prodejcem produktů Autodesk.

Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí