CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop

CAD/CAM

CAD/CAMFirma CAD Studio s.r.o. je předním českým dodavatelem řešení pro CAD/CAM. Již od roku 1991 rozvíjíme naše zkušenosti s implementací řešení pro digitální prototypy, strojírenské konstruování a řízení obráběcích strojů, simulace, pro stavební projekci a architektonické navrhování pomocí 3D CAD a BIM nástrojů, inženýrské stavby, správu CAD dokumentů, PDM/PLM, i pro mapové a územní aplikace či 3D vizualizace/animace.

CAD Studio je největším dodavatelem CAD produktů Autodesk na českém a slovenském trhu i ve střední Evropě. Naše kanceláře najdete v 9 českých a slovenských městech. Poskytujeme též CAD školení, konzultace, nabízíme zakázkový vývoj CAD nadstaveb a širokou škálu dalších CAD služeb.

K zákazníkům firmy CAD Studio patří řada velkých firem a organizací, ale i menší projekční firmy. Pro všechny typy zákazníků nabízí CAD Studio služby předprodejní i poprodejní podpory a řešení optimalizovaná pro konkrétní aplikace.

CAD řešení Autodesk podporujeme i formou technické pomoci prostřednictvím našeho populárního CAD portálu CADforum.cz.Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2019 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí