CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Inovátoři, získejte špičkový software pro navrhování zdarma

11.6.2015

CAD pro inovátory CAD Studio a Autodesk věnují začínajícím týmům CAD řešení na zajímavé projekty, včetně víceletého předplatného a odborných služeb, v hodnotě až 2 milionů korun

Praha, 11. června 2015 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, vyhlašuje ve spolupráci s Autodeskem druhý ročník akce CAD software zdarma pro inovátory. Podpora týmů, které přicházejí se zajímavými projekty, pomáhá překonat bariéru pořízení špičkového softwaru. Umožňuje inovátorům soustředit se na to nejpodstatnější – realizaci originálních nápadů.

„Vybraným projekčním a konstrukčním týmům s inovativními nápady, které nejlépe využijí moderních technologií pro navrhování ke zlepšení světa okolo nás, poskytneme bezplatně nejnovější softwarové vybavení od společnosti Autodesk – podle jejich vlastního výběru, až pro 5 pracovišť, s předplatným Desktop Subscription na 3 roky a doprovodnými službami od CAD Studia. To vše v hodnotě až 2 milionů korun,“ upřesňuje podmínky Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Už když jsme vloni přispívali k pokračování vývoje unikátního vozidla pro hendikepované Elbee, rozhodli jsme se s partnery z Autodesku podpořit také další nadějné projekty, které zasluhují naši pozornost.“

Akce CAD software zdarma pro inovátory je určena především týmům, které:

  • potřebují podpořit při realizaci nového, zajímavého nápadu,
  • působí v některém z moderních oborů, které pomáhají zvyšovat kvalitu života,
  • chtějí využít možností nejmodernějších řešení pro digitální prototypování nebo informační model budovy (BIM),
  • zamýšlejí uvést své projekty co nejrychleji do života.

Inovátoři z Česka i Slovenska se mohou přihlásit až do konce srpna. Vyhlášení vítězných projektů, které získají tuto výjimečnou podporu, proběhne na tradiční konferenci a uživatelském setkání CADfórum 2015 v brněnském hotelu Avanti 23. září 2015.

Více informací a registrace: www.cadstudio.cz/akce/inovator.

ELBEE


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí