CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio pokračuje v rychlém růstu

14.1.2013

CAD Studio Společnost představuje pozitivní hospodářské výsledky za rok 2012

Praha, 14. ledna 2013 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, navazuje na předchozí úspěšné období a oznamuje hospodářské ukazatele s výraznými meziročními nárůsty. Tržby ve výši 277 milionů korun představují růst o 13,5 procenta. Překvapivě nejrychleji přitom rostly prodeje řešení v oblasti stavebnictví a architektury.

Ze zajímavých čísel představených společností CAD Studio za rok 2012:

  • Nárůst celkových tržeb na 277 milionů korun, což je o 13,5 procenta více než v roce 2011.
  • Meziroční růst prodeje CAD/BIM řešení pro oblast stavebnictví o 84 procent – především díky specializaci a investicím do technických zdrojů, stejně jako vývoji nových bonusových nástrojů Revit Tools a Civil Tools v rámci nabídky CS+.*
  • Růst služeb o 53 procent, přičemž nejvíce se dařilo projektovým implementacím na míru s konkrétními, vyčíslitelnými přínosy pro zákazníka v oblastech GIS a PDM/PLM systémů.
  • Zvýšení počtu zaměstnanců na 66 pracovníků – tedy o 6 nových členů týmu. Podobný růst se očekává i v roce 2013.
  • Nárůst prodeje nových licencí strojírenských CAD produktů o 28%.

„Naše společnost trvale roste již od svého vzniku – a to bez ohledu na kolísání trhu v řadě průmyslových odvětví. K úspěchu nám pomohla strategie vysoké specializace a zaměření jednotlivých členů týmu na konkrétní oblasti. Tuto specializaci nejvíce oceňují naši zákazníci, kterým přináší celou řadu objektivních výhod i vstřícné a odborné partnerství při podnikání,“ připomíná Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Námi nabízená řešení jsou určena nejen týmům a společnostem v růstové fázi, ale také všem, kdo hledají především cestu k zefektivnění činností, úspoře nákladů a zvýšení konkurenceschopnosti. Naši úspěšnou strategii, včetně dlouhodobé spolupráce s předními technologickými partnery, hodláme prohlubovat i v roce 2013. Těžko hledat větší motivaci, než jsou nové úspěchy našich zákazníků v rámci českého, evropského i celosvětového trhu.“

Společnost CAD Studio v minulém roce mj. dále prohloubila partnerství se společností Autodesk a získala nejvyšší, platinové partnerství a specializace hned ve čtyřech klíčových oblastech. Pokračuje také v úspěšném vývoji vlastních nástrojů a aplikací, které výrazně usnadňují každodenní práci uživatelům. Společnost je velmi aktivní v komunikaci se zákazníky, včetně sociálních sítí i široce oblíbeného komunitního portálu CADforum.cz s návštěvností až 27 tisíc unikátních návštěvníků denně.

* Označení CS+ (CAD Studio Plus) znamená rozšířenou technickou podporu i doplňkové nástroje, implementační dokumenty, knihovny, šablony, styly a další materiály dodávané zákazníkům exkluzivně s CAD aplikacemi od Autodesku.

####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí