CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Autodesk Simulation předpovídá skutečné chování výrobků

18.7.2011
CAD Studio získává akreditaci Autodesku pro prodej a podporu řešení posilujících konkurenceschopnost českých výrobců

Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, získala akreditaci Autodesku pro prodej a podporu řešení pro analýzu a simulaci digitálních prototypů – Autodesk Simulation. Přední světový simulační nástroj využívá metody konečných prvků pro nelineární statické i dynamické analýzy, simulace proudění kapalin a multidisciplinární analýzy. Umožňuje významně zefektivnit výzkum a vývoj výrobků napříč širokou řadou oborů a průmyslových odvětví.

Simulation

Řešení Autodesk Simulation (dříve známé jako Algor) přináší lepší možnosti ověřování návrhu výrobku ještě před vyrobením fyzického prototypu. Vede tak nejen k významným úsporám prostředků vynakládaných na stavbu řady zkušebních prototypů, ale i ke zkrácení vývojového cyklu výrobku a souvisejícímu posílení konkurenceschopnosti podniku v rámci globalizovaného trhu. Firmy jsou schopny přinášet na trh efektivněji navržené výrobky v kratším čase. Autodesk Simulation je navíc kompatibilní jak s CAD řešeními Autodesku, v čele s populárním Inventorem, tak i s většinou ostatních 3D CAD nástrojů.

„Zaznamenáváme zvýšenou poptávku zákazníků po zrychlení a zlevnění postupů při navrhování výrobků. Snaha využít 3D modelů z CAD aplikací i pro ověření chování a variant výrobků totiž umožňuje výrazně šetřit na výrobě skutečných, fyzických prototypů,“ doplňuje Radomír Žvak, obchodní ředitel společnosti CAD Studio. „Očekáváme další rozšiřování nabídky CAD Studia v této oblasti, které může přímo souviset s nedávnými akvizicemi Autodesku – více informací představíme uživatelům, zákazníkům i odborné veřejnosti již koncem letošního léta.“

Akciová společnost CAD Studio získáním partnerství pro oblast prodeje a podpory řešení pro analýzu a simulaci digitálních prototypů posiluje své postavení největšího středoevropského partnera Autodesku. Jen v prodeji licencí softwarových řešení Autodesku pro oblast strojírenství a výroby zaznamenala v prvním pololetí roku 2011 meziroční růst o 17,8 %.

Tip: Názorné video s ukázkou možností softwarového řešení Autodesk Simulation najdete na adrese www.youtube.com/watch?v=pHO9GVAHHys. Více o řešení pro analýzu a simulaci digitálních pak na webu www.cadstudio.cz/simulation.

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Gold Partner. Dále je držitelem statusu HP DesignJet Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí