CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio oznamuje rekordní hospodářské výsledky

16.4.2020

CAD Studio Společnost CAD Studio, Platinum partner Autodesku, oznámila rekordní hospodářský růst za fiskální rok 2019/2020 uzavřený v březnu.

Praha, 16. dubna 2020 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě a autorizovaný partner firmy Autodesk, oznamuje hospodářské výsledky za uplynulý fiskální rok, s rekordním růstem prodejů softwarových licencí.

Celkové tržby společnosti CAD Studio za uplynulý fiskální rok dosáhly 665 mil. Kč, což představuje meziroční růst o 68 %. Část nárůstu obratu je vyvolána nedávnou akvizicí maďarské společnosti Varinex a české CAD CAM Systems rozšířené o CIMCO, ale i pouhý organický růst (bez akvizicí) ve výši 41,5 % představuje rekordní hodnotu v historii firmy. Nejvíce přitom rostl prodej licencí konstrukčního a CAM softwaru Autodesk pro strojírenství, o 75 %. Ale dařilo se i v oblasti stavebnictví a BIM – příkladem může být dodávka celkem 400 licencí cloudové CDE platformy Autodesk BIM 360 pro významnou dopravní a velkou developerskou firmu, obě v ČR.

Všechny segmenty produktů Autodesk, tedy včetně segmentu médií a zábavy, správy dokumentů nebo LT řešení, vzrostly meziročně více než o třetinu. Na více než dvojnásobek vzrostl meziročně prodej vlastního softwaru CAD Studia, zejména nadstaveb pro Revit, Civil 3D a Fusion 360. Na trh byla uvedena řada nových vlastních produktů, např. nábytkářský Furniture pro Fusion, cloudové produktové konfigurátory, nová verze GIS aplikace twiGIS či e-Learningové služby. Významně rostl i online prodej licencí přes CAD eShop, vloni doplněný o pohodlnou správu zakoupených licencí.

Obrat - CAD Studio

Počet zaměstnanců CAD Studia v České republice, na Slovensku a v Maďarsku vzrostl na 125 a společnost se tak řadí k největším partnerům Autodesku na světě.

„Konec úspěšného fiskálního roku byl již ovlivněn situací kolem COVID19, která nás všechny nutí urychlit digitalizaci dalších procesů a ukazuje důležitost využití cloud nástrojů pro spolupráci a inteligentní sdílení dat. Urychlili jsme tvorbu dalších online školení a rozběhli jsme vzdělávání formou webinářů, o které je velký zájem. To vše nás s našimi zákazníky může dovést k vyšší efektivitě práce, která bude obzvláště potřeba po návratu k normálu“, říká Jan Binter, výkonný ředitel CAD Studia.####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 29letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž komplexní služby, včetně implementací, zakázkového vývoje a odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont a skupiny Aricoma Group, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem nejvyšších certifikací Autodesku.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí