CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Firmy SOFTIP a CAD Studio podepsaly smlouvu o spolupráci na českém trhu

13.3.2020

Největší slovenský výrobce podnikových informačních systémů a nejvýznamnější partner Autodesku ve střední Evropě spojili své síly.

Praha, Bratislava, 10.3.2020 Společnosti SOFTIP a CAD Studio podepsaly smlouvu o vzájemné spolupráci na území České republiky, kde bude CAD Studio obchodním partnerem pro informační systém SOFTIP MONACO. Tento top produkt pro technickou přípravu výroby tak bude pro české podniky ještě dostupnější.

SOFTIP-CAD Studio

SOFTIP MONACO není v ČR neznámým produktem. Jako úspěšný nástupce oblíbeného řešení SYSKLASS, představuje technický informační systém nové generace. Umožňuje vytvoření technické dokumentace pro přípravu výroby v souladu s principy průmyslové revoluce Industry 4.0. SOFTIP MONACO má dnes za sebou více než 50 úspěšných implementací v Čechách, na Slovensku, Polsku a Holandsku.

"Našim zákazníkům v České republice chceme poskytnout ještě kvalitnější služby při jeho nasazení a následné podpoře. Nastartovali jsme proto užší spolupráci s naším dlouholetým partnerem a respektovanou společností, CAD Studio, která nabízí systémy úzce spolupracující se systémy, jakým je SOFTIP MONACO," řekl Radovan Balením, ředitel divize SME a člen představenstva společnosti SOFTIP. Společným záměrem je poskytnout zákazníkům komplexnější nabídku na řešení jejich požadavků za přijatelnější cenu. Tedy spolehlivé a ověřené řešení podpořené kvalitní implementací.

Obě společnosti přitom mohou využít synergie, které vyplývají z hlavního předmětu jejich činnosti. CAD Studio je známé jako největší dodavatel CAD/PDM produktů Autodesk na českém a slovenském trhu. Firma je autorizovaným prodejním, školicím a konzultačním partnerem Autodesk. Dlouhodobě se podílí na lokalizacích produktů Autodesk do češtiny.

"Technická příprava výroby navazuje na CAD/PDM a dává výstup do řízení výroby. Je tak logickou a nedílnou součástí mezi návrhem výrobku a jeho produkcí. Takže sdílení zkušeností a odborného know how vytváří ideální kombinaci na poskytování kvalitních řešení pro strojírenské podniky u nás," řekl Radomír Žvak, jednatel a obchodní ředitel společnosti CAD Studio.

O neustálé poptávce po takových řešeních svědčí i fakt, že až 80 % strojírenských podniků v ČR využívá softwarové nástroje pro technickou přípravu výroby. Ať už jde o jednoduché moduly v ERP systému, nebo komplexní a cenově dostupné řešení jako poskytuje SOFTIP, až po ta nejrobustnější softwarová řešení pro nadnárodní společnosti. Výhody specializovaného TPV řešení jsou vzhledem ke stále konkurenčnějšímu prostředí čím dál tím více aktuální.

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí