CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop
Dle oboru: CADGISHardware RSS kanál
Události a novinky (archiv)
15.12.2014
CAD
Autor: Vladimir Michl
[3674x]

CAD Studio podvanácté naděluje vánoční aplikace - PF2015

Tento článek archivu může obsahovat zastaralé informace - je již více (4) roků starý !
Obr

Již jen několik dnů zbývá do Štědrého večera, a tak na stránkách CAD Studia nemůže chybět ani tradiční vánoční nadílka. Letos již podvanácté nadělujeme k Vánocům jako dárek všem uživatelům několik užitečných CAD pomůcek z vlastního vývoje. Rozšiřte si možnosti vašich CAD nástrojů a ušetřete si tak čas při každodenních operacích. Nepřehlédněte ani stovky dalších CAD aplikací nebo knihoven CAD a BIM bloků nabízených zdarma na stránkách našeho portálu CADforum.cz.

 • DimCurve - užitečný doplněk AutoCADu doplňující chybějící funkci: možnost okótovat délku libovolné 2D či 3D křivky, včetně spline nebo 3D šroubovice. Pomocí této nadstavbové funkce můžete také kótovat vzdálenost dvou bodů na křivce.

  DimCurve

 • TraceCurve - příbuzná aplikace, rovněž pracující s délkami odměřovanými na křivce, ale v opačném gardu - podél křivky vyznačí body se zadanými vzdálenostmi (staničením) od ukázaného počátku. Vytvářené objekty bodů mohou ležet v pravidelných intervalech nebo v jednotlivě zadaných staničeních od posledního bodu.

  TraceCurve

 • UnitConversion - vytvoří v AutoCADu uživatelskou paletu s převodníkem několika set běžných i méně běžných mezinárodních a historických fyzikální jednotek - délky, plochy, objemu, teploty, rychlosti, síly, výkonu, průtoku, momentu atd.

  UnitsConv

 • LogBook - preview verze aplikace LogBook slouží k detailnímu protokolování všech změn provedených v DWG výkresu. Každá nová entita nebo změna entity je automaticky zaprotokolována v .LOG nebo .CSV souboru ve složce daného výkresu.
 • FLay - použití našeho staršího reaktoru pro automatické přepínání hladin - FLay - bylo zjednodušeno jeho zařazením do Autodesk Exchange Apps. FLay si tak nyní můžete nainstalovat a ovládat přímo v ribbonu AutoCADu - vaše texty budou umístěny automaticky do hladiny TEXTY, šrafy do hladiny ŠRAFY, obrázky do hladiny OBRÁZKY, atd.
 • Užitečné funkce (část funguje bez placení pro všechny, nejen pro zákazníky) nabízejí i bonusové zákaznické aplikace CAD Studia - "CS+":
  • InventorTools ("X-Tools", a X-Tools LT) - sada užitečných nástrojů pro uživatele Inventoru
  • RevitTools - sada užitečných nástrojů pro uživatele BIM aplikace Autodesk Revit
  • CivilTools - sada užitečných nástrojů pro uživatele projekční aplikace AutoCAD Civil 3D
  • PlantTools - sada užitečných nástrojů pro uživatele potrubní aplikace AutoCAD Plant 3D a AutoCAD P&ID
  • VaultTools - doplňkové funkce a nástroje pro uživatele PDM aplikace Autodesk Vault

  Udržte si přehled o čase i v novém roce 2015 - na pomoc vám přichází i náš nástěnný CAD kalendář 2015 formátu A2/A3.

  Kalendář 2015
  kliknutím stáhnete PDF

  A jako obvykle - všechny tyto CAD utility (a desítky dalších) najdete ke stažení na naší stránce Podpora > Download, nebo na stránkách Helpdesku, nebo - když si pospíšíte - si o další ještě stihnete napsat Ježíškovi CAD Studiu.

  PF2015

  Přejeme pohodové prožití Vánoc a mnoho osobního štěstí, úspěchů a tvůrčích nápadů v roce 2015. Na zdraví!

[CAD]
Viz též:
CAD Studio a.s.

Firma CAD Studio a.s. je autorizovaný dealer Autodesk (již 23x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2017), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Consulting Partner, Autodesk Training Center, Autodesk Developer a HP Preferred Partner s více než 27letými zkušenostmi. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj).

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina + Košice) - tel. 2 6381 3628


Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2018 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí