CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Dle oboru: CADMFGAECMMGISHW RSS kanál
Události a novinky (archiv)
3.2.2012
HW
[14025x]

Za zkoušku nic nedáte - plotr HP na dva týdny zdarma

Tento článek archivu může obsahovat zastaralé informace - je již více (12) roků starý !

HP na zkoušku Vyberte si správně! Před koupí velkoformátové tiskárny si nyní můžete zařízení pohodlně vyzkoušet přímo u vás, ve vašem prostředí a na vašich projektech. Z široké nabídky tiskáren (plotrů) si tak můžete vybrat přesně podle vašich potřeb a možností.

Jedna věc je leták a papírové parametry velkoformátové tiskárny a předpokládané argumenty pro i proti, druhá věc je ale mít k tiskárně přístup po dostatečně dlouhou dobu a vyzkoušet si všechny její přednosti na vlastní oči. Nakonec, velkoformátová zařízení dosud nejsou úplně levnou záležitostí a klademe na ně stále vyšší a vyšší nároky – od kvality tisku přes snadnost obsluhy a vysoký výkon až po celkové náklady na tisk a údržbu. Dodnes platilo, že jsme si nové tiskárny mohli prohlédnout a vyzkoušet především na prezentacích, veletrzích či u prodejce. Tato možnost jistě nebyla k zahození, ale vzpomeňte si na místě na všechny praktické věci, které vás zajímají. A na vyzkoušení všech možných režimů tisku už většinou vůbec nebývá čas. Situace se ale mění...

Vaše zkušební jízda - dva týdny zdarma

Ve spolupráci s HP nabízíme nový zajímavý program, který může výrazně usnadnit vaše rozhodování o pořízení velkoformátové tiskárny. Zapůjčení není komplikované a nezatíží ani příliš firemní (či osobní) kapsu. Jak celá věc funguje? Kontaktujte vaši nejbližší kancelář CAD Studia a domluvte se na zapůjčení velkoformátové tiskárny, která se nejvíce blíží vašim představám. Tuto tiskárnu vám v dohodnutém termínu dovezeme až k vám, navíc zprovozníme a předvedeme. Vlastní zápůjčka tiskárny HP Designjet je na dva týdny zdarma, zájemce hradí pouze spotřební materiál. V průběhu 14 dnů si jistě uděláte jasný obrázek, zda tiskárna splňuje vaše představy.

Konkrétní tiskárnu, kterou podrobíte náročné zkoušce na vlastních tiskových podkladech, si můžete zvolit sami. Je nabízena čtveřice nových typů, které pokrývají všechny nejčastější požadavky napříč odvětvími – od projekčních a konstrukčních kanceláří přes reprografie až například po geoinformatiku a zpracování mapových podkladů:

  • HP Designjet T1300 dokáže značně zefektivnit tisk díky dvěma rolím; ideálně se hodí zejména do technického segmentu (architektura, projekce, konstrukce ad.),
  • HP Designjet T2300 eMFP plní nejen požadavky na špičkový tisk, ale současně nabídne i vysoce kvalitní skenování a kopírování velkoformátových předloh či efektivní týmovou spolupráci nad technickou dokumentací,
  • HP Designjet T7100 najde uplatnění především ve velkých tiskových provozech a reprografických střediscích, kde příjemně překvapuje vysokou produktivitou při velmi příznivých celkových nákladech na tisk,
  • HP Designjet Z6200 je přichystána pro všechny zájemce o náročný grafický a produkční tisk, tisk map i vysoce přesných geoinformačních dat.
HP DnJ T1300
Vyzkoušejte si sami

Program zkoušení tiskáren HP Designjet právě startuje. Jde o dlouhodobou podporu stávajícím i novým zájemcům o kvalitní a dostupný velkoformátový tisk. Soudě z prvních ohlasů se zákazníci chystají sami v praxi vyzkoušet nejen kvalitu, rychlost a cenu tisku, ale také tvrzení HP, že inkoustový tisk může být finančně výhodnější a podobně produktivní jako laserová technologie.

[HW]
Viz též:
CAD Studio s.r.o. (součást Arkance Systems)

Firma CAD Studio s.r.o. je autorizovaný dealer Autodesk (již 26x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2020), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Training Center a Autodesk Developer s více než 30letými zkušenostmi a týmem 130 specialistů. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj). CAD Studio je členem evropské skupiny ARKANCE.

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: +420 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: +420 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina) - tel. +421 2 6381 3628
MAĎARSKO (Budapešť: Varinex-CAD Studio) - tel. +36 1 273 3400
FRANCIE, BELGIE, NIZOZEMSKO, POLSKO, FINSKO, LITVA (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí