CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Dle oboru: CADMFGAECMMGISHW RSS kanál
Události a novinky (archiv)
7.2.2018
CAD
Autor: Radek Zvak
[6543x]

Vyměňte vaši starou licenci za nový CAD software se slevou 25 % a se zajištěním

Tento článek archivu může obsahovat zastaralé informace - je již více (3) roků starý !
TitObr

Řada uživatelů dosud používá zastaralé verze CAD software a potýká se s problémy výkonu, s otvíráním dat v nových formátech souborů a s nekompatibilitou s moderními operačními systémy. Přichází rovněž o nejnovější funkce zefektivňující navrhování, o koordinační, výpočetní a mobilní cloudové služby.

Subscription na zkoušku

Pro tyto uživatele nyní nabízíme možnost výměny jejich zastarávajícího software Autodesk (bez maintenance údržby) za nejnovější verze CAD/CAM a BIM nástrojů a aplikačních sad. Jednoleté a tříleté pronájmy těchto nových produktů získáte se slevou 25 %, můžete přitom přejít i na jiný typ produktu (v poměru 1:1) a vaše výměna licence je navíc zajištěna, bez rizika se můžete vrátit k původnímu stavu.

Vrácení Jsme si jisti, že s předplatným nové licence budete spokojeni. Pokud se ale přesto rozhodnete vrátit se z jakéhokoliv důvodu k vaší původní verzi trvalé licence, můžete tak učinit buď do 30 dnů od výměny nebo na konci 3letého pronájmu nebo na konci druhého roku ročního pronájmu.

Akce zvýhodněné a zajištěné výměny bez rizika platí do 20. dubna 2018. Lze ji aplikovat na jedno- i víceuživatelské licence (původního i nového software, a licenční model nemusí vzájemně odpovídat). Vyměnit lze prakticky jakýkoliv starší software Autodesk (s platnou licencí) za libovolný nový. Produkty rodiny LT lze měnit pouze zase jen na produkty řady LT.

Nejvyšší výhodu mohou čerpat stávající zákazníci při přechodu na oborovou aplikační sadu Autodesk Collection. Ta obsahuje veškeré moderní 3D aplikace Autodesku pro navrhování, spolupráci, prezentace, simulace, výpočty a výrobu. Vaši starou licenci tak proměníte ve slevu až 72.000 Kč a za celou sadu tak zaplatíte méně než za samotný Inventor, Revit nebo Civil 3D.

AEC Collection PDM Collection ME Collection
AEC COLLECTION PD&M COLLECTION M&E COLLECTION
Obsahuje:
- Revit
- AutoCAD Civil 3D
- AutoCAD Plant 3D
- Navisworks
- InfraWorks
- 3ds Max
- Advance Steel
a řadu dalších
Obsahuje:
- Inventor Pro
- AutoCAD Mechanical
- AutoCAD Electrical
- Nastran In-CAD
- HSM (CAM)
- Fusion 360
- 3ds Max
a řadu dalších
Obsahuje:
- 3ds Max
- Maya
- MotionBuilder
- Character Studio
- ReCap
- Mudbox
a řadu dalších
-25%
KOUPIT
-25%
KOUPIT
-25%
KOUPIT
Příklad:
Můj starý AutoCAD 2004 vyměním se slevou 25 % na předplatné produktu:
 • Inventor Pro, nebo rovnou konstrukční CAD/CAM/CAE sady PD&M Collection
  (vč. Inventor Pro, Fusion 360, 3ds Max, Nastran, HSM CAM...)
 • Revit nebo rovnou projekční BIM sady AEC Collection
  (vč. aplikací Revit, 3ds Max, Civil 3D, InfraWorks, Insight, Navisworks...)

Můj starý AutoCAD LT 2002 vyměním se slevou 25 % na předplatné produktu:
 • Revit LT Suite
  (vč. Revit LT, AutoCAD LT, AutoCAD mobile, BIM knihoven...)

Máte vaše trvalé CAD licence pod maintenance a nespadáte tak do podmínek této promo akce? Můžete využít zvýhodněné akce M2S a přejít tak na subscription za ještě výhodnějších podmínek. Pro AutoCAD LT a Revit LT Suite můžete také vyžít týdenní slevy 25% platné od 17. do 24.dubna.Přehled nových produktů nabízených v rámci zajištěné výměny s 25% slevou:
 • Aplikační sady: Autodesk® AEC Collection, Autodesk® Product Design & Manufacturing Collection, Autodesk® Media & Entertainment Collection
 • Obecný CAD: Autodesk® AutoCAD® a AutoCAD® for Mac, Autodesk® AutoCAD® Raster Design
 • Stavebnictví: Autodesk® AutoCAD® Architecture, Autodesk® Advance Steel, Autodesk® Civil 3D®, Autodesk® AutoCAD® Map 3D, Autodesk® AutoCAD® MEP, Autodesk® AutoCAD® Plant 3D, Autodesk® Fabrication CADmep/CAMduct/ESTmep, Autodesk® InfraWorks 360, Autodesk® Navisworks® Manage a Autodesk® Navisworks® Simulate, Autodesk® Point Layout, Autodesk® Revit®
 • Animace: Autodesk® 3ds Max®, Autodesk® Maya®, Autodesk® Maya® LT, Autodesk® MotionBuilder
 • Strojírenství: Autodesk® Alias Concept, Autodesk® AutoCAD® Electrical, Autodesk® AutoCAD® Mechanical, Autodesk® Inventor® Professional, Autodesk® CFD Advanced a Motion, Autodesk® Moldflow, Autodesk® Vault Professional, Autodesk® Vault Office
 • LT rodina: Autodesk® AutoCAD® LT a LT for Mac, Autodesk® Revit LT™, Autodesk® AutoCAD Revit LT™ Suite

Jak získat tuto nabídku?
Jednoduše výměnu objednejte na našem CAD eShopu - CAD eShop
Nebo nám zašlete vaše stávající sériové číslo staršího produktu a vyberte si požadovaný nový produkt. Provedeme vás celým procesem přechodu - od nabídky nejvýhodnější ceny, přes samotný nákup až po instalaci, doplnění bonus nástrojů CS+ a případné zaškolení novinek. Kontaktujte CAD Studio - e-mailem na info@cadstudio.cz, telefonicky na 841 111 124, přes chat (vpravo dole) nebo přes naše sociální sítě.
[CAD]
Viz též:
CAD Studio s.r.o.

Firma CAD Studio s.r.o. je autorizovaný dealer Autodesk (již 25x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2019), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Training Center a Autodesk Developer s více než 29letými zkušenostmi a týmem 120 specialistů. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj). CAD Studio je členem evropské skupiny ARKANCE.

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: +420 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: +420 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina + Košice) - tel. +421 2 6381 3628
MAĎARSKO (Budapešť: Varinex-CAD Studio) - tel. +36 1 273 3400
FRANCIE, BELGIE, NIZOZEMSKO, POLSKO, FINSKO (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí