CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

XANADU získává statut VMware VIP Enterprise Partner

2.4.2008
ISO9001

Akciová společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, získala statut VMware VIP Enterprise Partner pro Českou republiku. Dosažení této úrovně partnerství je vázáno na náročný schvalovací proces, v rámci něhož pracovníci firmy bezezbytku splnili požadavky pro získání certifikace a prokázali vysoké odborné znalosti produktů a jejich implementace v praxi.

Nasazení virtualizačních produktů VMware přináší úspory a zvýšenou efektivitu v celé řadě IT oblastí, za všechny jmenujme například:

  • konsolidace serverů – více zátěže na méně serverech, snížení budoucí potřeby fyzických serverů a s tím spojené snížení spotřeby energie, menší požadavky na prostor a chlazení,
  • nonstop provoz – levnější, spolehlivější a jednodušší systémy poskytující vysokou dostupnost,
  • správa a bezpečnost stanic – levnější, flexibilnější a bezpečnější infrastruktura stanic,
  • virtuální laboratoř – bezpečné vývojové a testovací prostředí,
  • řízení vzdálených poboček – správa vzdálených serverů a stanic z jednoho místa (z centrály) přináší komplexní přehled nad stavem informačních technologií společnosti,
  • nasazení v malých a středně velikých firmách – škálovatelný i cenově dostupný způsob optimalizace využití IT infrastruktury vede také ke zvýšení produktivity,
  • nasazení v oblasti státní správy – vyšší efektivita operací ve vládních a vojenských instalacích,
  • nasazení u poskytovatelů hostingu – překonává omezení tradičních hostingových řešení a umožňuje lépe zpřístupnit IT prostředky.

Nebojte se virtualizace
XANADU disponuje pracovníky vyškolenými na úroveň VMware Certified Professional i VMware Sales Professional a jako kvalifikovaný partner nabízí poradenství, projektování, prodej, implementaci a podporu produktů VMware. Společnost má zkušenosti s praktickým nasazením virtualizačních řešení VMware v české praxi.

„Vnímáme opakující se požadavky ze strany zákazníků s cílem ušetřit náklady na provoz, údržbu a další rozvoj IT infrastruktury prostřednictvím vhodného využití nových virtualizačních technologií. Tým XANADU s produkty VMware umí tyto požadavky řešit velmi efektivně,“ dodává Tomáš NETOLICKÝ, ředitel společnosti.

Potvrzení kvality s novou certifikací ISO 9001:2000
Cílem každé společnosti by měla být nejen maximální kvalita výrobků, ale také všech nabízených služeb. Tato snaha svědčí o orientaci na zákazníka a na jeho dlouhodobou spokojenost, stejně tak pomáhá upevňovat jméno a prestiž firmy na značně exponovaném trhu IT. Společnost XANADU obhájila efektivní řízení kvality u dodávek hardwaru, softwaru a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a servisu hardwaru dle normy ISO 9001:2000. Osvědčení vydané certifikační autoritou NQA CZ je zárukou jakosti pro stávající i budoucí obchodní partnery a znovu potvrzuje plnou konkurenceschopnost firmy na lokálním i mezinárodním trhu.

O VMware
VMware je vedoucím výrobcem řešení a produktů pro virtualizaci. Jeho virtualizační software používají firmy všech velikostí pro zvýšení využití a snížení nákladovosti provozu informačních technologií. Nasazení produktů VMware podporuje řešení zejména v oblasti konsolidace a dostupnosti serverů, dále také v oblastech efektivního provozu a správy desktopů nebo optimalizace vývoje software. Více informací: www.vmware.com.

O společnosti XANADU
XANADU je předním poskytovatelem řešení a služeb v oblastech CAD, GIS, IT infrastruktury a vývoje software se zaměřením na střední a velké společnosti nebo organizace centrální správy a samosprávy včetně středního a vysokého školství v České republice i v zahraničí. XANADU na českém trhu působí již sedmnáctým rokem. Více informací: www.xanadu.cz.

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí