CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

Jarní roadshow CAD Studia přilákala více než tři stovky odborníků z různých oblastí průmyslu

31.5.2012

Zájemci z řad profesionálů i odborné veřejnosti si mohli na vlastní oči prohlédnout hlavní novinky řady Autodesk 2013 i tiskárny a pracovní stanice HP

Praha, 31. května 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, navázala na loňský úspěšný koncept a v Praze, Brně, Ostravě i Plzni představila zajímavé novinky produktů a sad aplikací Autodesk 2013. Více než 300 registrovaných odborníků z oblastí strojírenství a výroby, architektury a stavitelství i infrastruktury a geoprostorových řešení si prohlédlo nejen nejmodernější technologie Autodesku, ale také velkoformátový tisk na zařízeních HP Designjet. Na roadshow navíc přímo navazují odborné semináře i stále populárnější webináře.

Každý rok Autodesk přináší novou řadu produktů a sad aplikací, jejichž novinky a vylepšení lákají pozornost projektantů, konstruktérů a dalších kreativních profesí. Aby se mohli s novými technologiemi důkladně a nenásilnou formou seznámit a posoudit, co mohou přinést jejich práci a konkrétním projektům, pořádá CAD Studio roadshow ve vybraných městech České republiky.

„Kromě samotného představení softwarových novinek a vylepšení návštěvníky tradičně lákají také praktické příspěvky uživatelů z českých firem,“ dodává Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „CAD, GIS či PDM software však už dávno není izolovaným světem jednotlivých produktů. Integrace s podnikovými informačními systémy a podpora návazných podnikových procesů jsou pro naše zákazníky velkým přínosem – a to nejen při zvyšování efektivity práce. Stále více se uplatňují sady navazujících oborových aplikací Autodesk Design Suites, rozšiřující aplikace a moduly z dílen CAD Studia.“

Z hlavních letošních témat, která zaujala odbornou veřejnost, jmenujme například nasazení ucelených a cenově atraktivních sad aplikací od Autodesku namísto samostatných produktů, nové možnosti mobilních a cloudových řešení v každodenní praxi (včetně služby Autodesk 360) či využití 3D brýlí a anaglyfů pro získání jednoduchého trojrozměrného pohledu na modely. Většina návštěvníků si mohla prohlédnout také efektivní propojení CAD a GIS technologií se špičkovými pracovními stanicemi HP Z1 a velkoformátovým tiskem HP. Oblíbené jsou i doprovodné akce pro zákazníky, kteří na roadshow získávají nejen výrazné akční slevy (až 30% zvýhodnění na produkty Autodesku verze 2013, zvýhodněný nákup aplikací AutoCAD či Inventor LT a podobně), ale také možnost vyhrát 3D polohovací zařízení či stále oblíbenější mediální tablety.

Více informací o aktuálních seminářích, školeních a webinářích: www.cadstudio.cz/seminare

S 3D brýlemi

Anaglyfy na HP Z1

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací na www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí