CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

XANADU nadále posiluje, růstu tržeb dominuje oblast CAD s 39 procent

17.4.2007

Akciová společnost XANADU, dodavatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, pokračovala i v prvním čtvrtletí tohoto roku v růstu tržeb v mnoha oblastech. Nadále tak upevňuje svou pozici na českém trhu, čehož důkazem jsou také ocenění významných partnerů Autodesk či HP.

Celkový meziroční nárůst tržeb společnosti XANADU v prvním kvartále roku 2007 činí 14,3 procenta. Pozitivních ekonomických výsledků bylo dosaženo v celé řadě oblastí, za všechny jmenujme zejména softwarové aplikace pro podporu počítačového navrhování. Prodej CAD (Computer Aided Design) aplikací pro oblasti architektury, stavebnictví či strojírenství se na růstu tržeb podílel vůbec nejvíce - tržby v této oblasti vykazují 39procentní nárůst oproti stejnému období minulého roku. Velmi významné jsou z tohoto hlediska také servisní služby, na které se XANADU dlouhodobě zaměřuje s cílem neustále zkvalitňovat služby zákazníkům.

"Další významný meziroční růst tržeb je pro nás v XANADU jasným signálem, že jsme zvolili správnou cestu, jak našim zákazníkům přinášet nejen zajímavé produkty, ale také důležitou přidanou hodnotu v podobě komplexních služeb," řekl Tomáš NETOLICKÝ, ředitel společnosti. "Kvalitní zázemí dodavatele informačních a komunikačních technologií je českými zákazníky stále více vyhledáváno a velmi často se stává nezanedbatelnou konkurenční výhodou."

Firma XANADU znovu obhájila nejvýznamnější pozici mezi prodejci produktů společnosti Autodesk na českém a slovenském trhu. Aktuální uvádění nové produktové řady aplikací Autodesk 2008 na český trh navíc provázejí nemalá očekávání - a to nejen ze strany XANADU, ale také ze strany uživatelů softwarových řešení této značky. Jejich počet celosvětově přesáhl metu osmi milionů.

Společnost XANADU také zatím jako jediná získala v České republice certifikaci HP pro prodej multifunkčních zařízení s revoluční technologií HP Edgeline a zároveň se stala servisním partnerem pro produkty této řady. Význam partnerství XANADU a HP podtrhuje i titul HP partner roku pro multifunkční tisk.

"Jsme rádi, že českým zákazníkům můžeme jako první přinést významnou novinku v oblasti tiskových řešení, jakou je nastupující technologie HP Edgeline. Věříme, že tato zajímavá technologie, doplněná o naše řešení a služby, přinese firemním uživatelům zjednodušení obsluhy, zvýšení kontroly a zejména nezanedbatelné snížení celkových nákladů za tisk," dodává Vladimír MICHL, manažer pro rozvoj společnosti XANADU.

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí