CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Autodesk Subscription

Subscription - download CAD software

Jak fyzicky zzískat či stahovat aktuální programy Autodesku přímo ze Subscription CentraSoftware download - způsob doručení vašich aplikací

Od března 2012 je implicitním způsobem doručení vašich aktuálních verzí programů firmy Autodesk stažení - tedy download instalačního obrazu aplikace přímo ze Subscription centra Autodesku. Můžete tak kdykoliv stahovat i aktualizace vašeho produktu nebo naopak předchozí verze produktu v rámci výhod Subscription. Download zpravidla provádí určená osoba ("subscription coordinator") ve vaší společnosti. Objem downloadu představuje několik GB dat.

Tento výchozí způsob doručení vašeho software můžete změnit na metodu dodání na fyzickém médiu (DVD) - buď jen pro danou aplikaci nebo globálně. Toto nastavení se provádí v Subscription centru (viz níže).

Postup stahování

Software ze Subscription centra mohou stahovat správci smlouvy, softwaroví koordinátoři a uživatelé, jimž byl správcem udělen přístup ke stahování plných produktů.

 • Po přihlášení do Subscription centra klepněte na odkaz "Ke stažení":

  Ke stažení

 • Na stránce "Ke stažení" vyberte odkaz "Stáhněte si upgrade", resp. "Stáhněte si software vašeho výrobku". Pokud máte několik smluv programu Subscription, budete nejprve požádáni o výběr smlouvy.

 • Na stránce "Software ke stažení" uvidíte seznam aktuálních verzí, které jsou pro vás dostupné ke stažení. Software můžete stáhnout buď pomocí Správce stahování (Download Manager), nebo pomocí prohlížeče (Browser Download). Správce stahování je preferovanou metodou. Pro stažení požadovaného produktu klikněte na jeho název (verzi) a zvolte "Show Downloads". Ze seznamu "Available Languages" zvolte požadovaný jazyk aplikace (např. Czech) a tlačítkem Download zahajte stahování vybrané verze aplikace.

  Produkty

  Pro správu stahování, rozbalování a spouštění instalátorů je využívána komponenta "Autodesk Download Manager" (DLM) společnosti Akamai (využívá NetSession Interface). Tato komponenta se při prvním downloadu instaluje do systému (instalace vyžaduje administrační oprávnění). DLM urychluje stahování velkých objemů dat a zvyšuje jeho spolehlivost. Podporuje souběžné a přerušované stahování a je kompatibilní s prohlížeči MSIE 7/8/9, FireFox 3.6 (a vyšší), Chrome 12 (a vyšší).

  DLM

  Umístění stahovaných souborů můžete nastavit v textovém souboru download.info ve složce %LOCALAPPDATA%\Autodesk\Autodesk Download Manager.

 • Správci smlouvy a softwaroví koordinátoři si v případě potřeby mohou vyžádat fyzické DVD/CD s aktuální verzí softwaru - volbu je potřeba provést před uvedením dané verze software (popř. kontaktujte CAD Studio pro následné zaslání médií). Na levé straně stránky Software ke stažení klikněte na odkaz (Request Media, resp. v uživatelském profilu: "Delivery Method for Software Upgrades") pro vyžádání DVD/CD (Box) a postupujte podle pokynů. Fyzické dodání média je bezplatné.

 • Po stažení softwaru budete pro aktivaci potřebovat svůj produktový klíč a sériové číslo. Správci smlouvy a softwaroví koordinátoři tyto informace najdou ve "Výkazu pokrytí" (Coverage Report). Na stránce Správa smluv na portálu Subscription Center klikněte na odkaz Zpráva o pokrytí.

  Pokrytí

 • Potom klikněte na číslo smlouvy programu Subscription, jejíž zprávu o pokrytí chcete zobrazit.

  Číslo kontraktu

 • V části Produkty ve zprávě o pokrytí najdete váš produktový klíč a sériové číslo.

  Produktový klíč

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Subscription download
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí