CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Autodesk Subscription

Subscription - licence "na doma"

Časté otázky k využití bezplatné "Home Use" licence programů Autodesku v rámci SubscriptionDomácí použití - Často kladené otázky

V tomto dokumentu jsou shrnuty nejčastější dotazy týkající se oprávnění k Domácímu použití pro zákazníky programu Subscription. Kompletní podmínky Domácího použití naleznete v dokumentu Podmínky programu Subscription, resp. Domácí použití.

1. Co je Domácí použití?

Domácí použití je výhoda, která je k dispozici pouze zákazníkům programu Autodesk Subscription. Domácí použití znamená, že vy, jakožto držitel licence na softwarový program, si můžete nainstalovat druhou kopii programu na jiném místě mimo kancelář (pro použití mimo vaše obchodní prostory), a to za následujících podmínek:

  • Jiným místem se rozumí instalace na počítačích umístěných v domácnostech vašich zaměstnanců nebo na osobních počítačích vašich zaměstnanců.
  • Použití softwaru nainstalovaném na jiném místě však musí být omezeno na práci související s interními potřebami firmy nebo s osobními vzdělávacími či školícími potřebami zaměstnanců.

Oprávnění k Domácímu použití je platné pouze na dobu platnosti předplatného pro příslušný software a pouze pro počet licencí krytý programem Subscription.

2. Kdo může oprávnění získat?

Oprávnění mohou získat zákazníci programu Subscription, jež zakoupili jeden nebo více produktů s programem Subscription, na které se toto oprávnění vztahuje. Držitelé síťové licence musí zažádat o doprovodné samostatné sériové číslo. Oprávnění se vztahuje pouze na komerční licence.

3. Na které produkty se oprávnění vztahuje?

Toto oprávnění se vztahuje na většinu produktů společnosti Autodesk. Na serverové produkty, produkty pro podniky a ty produkty, které nevyžadují akvivaci, se oprávnění k Domácímu použití zpravidla nevztahuje. Na produkty NFR (Nejsou určeny k dalšímu prodeji) se oprávnění též nevztahuje. Kompletní seznam naleznete na stránkách Seznam produktů, na které se vztahuje právo pro Domácí použití.

4. Jak mohu zažádat o licenci pro Domácí použití?

Manažer kontraktu a Koordinátor softwaru mají přístup k podrobným pokynům, které lze vyhledat v odkaze Správa kontraktu na úvodní internetové stránce Autodesk Account, resp. viz níže.

5. Co když jsem vlastníkem samostatné licence pro neomezený počet uživatelů?

V rámci programu Domácího použití je Samostatná licence pro neomezený počet uživatelů posuzována stejně jako samostatná licence – k aktivaci instalace na vašem domácím počítači můžete použít vaše primární sériové číslo licence.

6. Kde najdu více informací?

Pro další informace týkajících se Domácího použití pokračujte přihlášením na stránkách Autodesk Account (Subscription Center) na manage.autodesk.com. Po přihlášení klikněte na odkaz Administrace v levé navigaci. Manažeři kontraktu a Koordinátoři softwaru se mohou přihlásit na Autodesk Account a najdou tam více podrobností o programu Domácí použití.Online vyžádání Home Use licence

Vaši licenci pro domácí použití si nově můžete vygenerovat také online, a to na stránce Knowledge Autodesk:

Home UseŽádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Subscription Home Use
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí