CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

CAD Studio a A|W Graph se spojují

6.6.2018

Společnosti CAD Studio a A|W Graph se dohodly na společné budoucnosti a CAD Studio se stává vlastníkem 100% podílu v A|W Graph s.r.o.

Praha, 6. června 2018 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a BIM řešení ve střední Evropě, a další autorizovaný partner firmy Autodesk, společnost A|W Graph (AWG), se dohodly na společné budoucnosti. CAD Studio přebírá veškeré aktivity A|W Graphu a posiluje tak pozici na trhu softwarových řešení Autodesku pro CAD/CAM, média a zábavu.

A|W Graph CAD Studio Společnosti CAD Studio a AWG uzavřely dohodu o společné budoucnosti a CAD Studio a.s. se stává vlastníkem 100% podílu v A|W Graph s.r.o. Kombinovaný roční obrat obou společností je 333 mil. Kč. Pro AWG a jeho zákazníky tento krok znamená možnost využití zázemí a odbornosti CAD Studia v oblasti strojírenské správy dat, BIM technologií ve stavebnictví, v oblasti GISu nebo dalších oborů. Získávají také přístup ke všem nástrojům technické podpory a zakázkového vývoje software společnosti CAD Studio. Pro CAD Studio jde o významné rozšíření kompetencí pro oblasti filmového a herního průmyslu – aplikace 3ds Max, Maya a jiné. Společnost A|W Graph byla dodavatelem technologií např. pro známé animované filmy Lichožrouti a Hurvínek a kouzelné muzeum, nebo pro počítačovou hru Kingdom Come.

Další oblastí s velkými odbornými zkušenostmi AWG je oblast průmyslového designu, zejména pro automobilový průmysl – především aplikace rodiny Autodesk Alias, VRED (virtuální realita) a další.

Na 22letou tradici firmy A|W Graph bude navazovat nová divize CAD Studia M&E a Design pod vedením jednatele a zakladatele AWG, Karla Hibaly. Strojírenská část společnosti přejde do divize strojírenství CAD Studia.

„A|W Graph přináší do CAD Studia důležité rozšíření kompetencí do oblastí, které bychom rádi využili u některých našich stávajících zákazníků a zároveň to společnost posouvá do nových zajímavých oblastí. Pro CAD Studio představuje tato akvizice další krok na cestě v růstu na úroveň evropského hráče v oblastech CAx technologií navrhování a správy technických dat,“ říká Jan Binter, výkonný ředitel CAD Studia.

„Spojení nám umožní věnovat se naplno technologiím a zákazníkům tak poskytnout lepší podporu, včetně zkušeností, odbornosti a zdrojů CAD Studia. Důležité je, že získáme silnější pozici u Autodesku a tím schopnost lépe řešit a komunikovat potřeby našich zákazníků,“ doplňuje Karel Hibala, jednatel A|W Graphu.

J.Binter


####

O společnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je dodavatelem CAD, CAM, BIM, PDM a GIS řešení ve střední Evropě s 27letou tradicí. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia zákazníci najdou rovněž hardware související s poskytovanými řešeními a komplexní služby, včetně odborné technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont a skupiny KKCG, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikací Platinum Partner.

Více informací na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

Zpět na všechny zprávyChcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí