CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Autodesk BIM 360 Docs Autodesk BIM 360 Docs

Web nástroj pro správu stavebních dokumentů - z CAD/BIM aplikací i skenovaných


Uživatelé BIM 360 Team mohou od 9.4.2018 využívat i BIM 360 Docs - viz

Co je Autodesk BIM 360 Docs

Autodesk BIM 360 Docs je cloudová služba Autodesku pro správu stavebních dokumentů. Uživatelům ve stavebním průmyslu poskytuje virtuální pracovní prostor, ve kterém mohou vytvářet, spravovat, připomínkovat a sdílet nejrůznější 2D a 3D typy projektových dokumentů, výkresů a modelů. BIM 360 Docs pomáhá šetřit čas a snižovat rizika a chyby při realizaci stavebních projektů. Je navržen tak, aby celý projektový tým stavěl na správné verzi dokumentů a výkresů, mohl k nim okamžitě odkudkoliv přistupovat a sdílet je, po celou dobu trvání projektu. Pomocí nastavení práv lze kontrolovat přístupy jednotlivých členů k dokumentaci.

Hlavní funkce aplikace BIM 360 Docs

  • Propojené prostředí 3D a 2D, s možností interakce uživatelů s modely v jeden okamžik - jak ve 2D pohledech, tak i v 3D vizualizacích. V pohledech je možné zobrazovat vlastnosti objektů, vkládat revizní poznámky;
BIM360 Docs
  • Přístupová oprávnění a schvalovací procesy pro správu aktualizací a uvolňování dokumentů, aby projektový tým nepracoval se zastaralými informacemi. Přizvané účastníky lze členit do slupin podle jejich role (např. investor, subdodavatel a jiné) nebo podle firmy. Konkrétním uživatelům, firmám nebo daným rolím lze přiřadit 5 úrovní oprávnění přístupu k jednotlivým složkám projektu;
BIM360 Docs
  • Velmi rychlé prohlížení rozsáhlých projekčních dokumentů, optimalizované pro mobilní zařízení s Apple iOS;
  • Automatická organizace originálních a aktualizovaných stavebních dokumentů do ucelených sad, s využitím vysoce přesného optického rozpoznávání rohových razítek (OCR). Je možné si vytvořit pro danou složku uživatelské atributy a ty namapovat na zadaná místa v rohovém razítku. Při načtení dokumentu pak dojde k automatickému rozpoznání textu a jeho zapsání do příslušného atributu.
BIM360 Docs
  • RFI (Request for Information). Možnost pokládat technické dotazy k projektu. Dotazy jsou automaticky přiřazeny odpovídající osobě podle nastavení projektu. Dotazy je možné zadávat obecně k projektu nebo ke konkrétnímu místu v modelu. Lze jim nastavovat stav schválení. Seznam dotazů lze exportovat do pdf nebo csv formátu.
BIM360 Docs
  • Issue (problémy). Podobně jako dotazy lze obecně u modelu nebo u konkrétního výkresu vyznačit problémové místo, nastavit stav schválení, exportovat problémy do pdf nebo csv formátu.
BIM360 Docs
  • Zachování historie dokumentů a verzování.
BIM360 Docs
  • Porovnání verzí. Jednotlivé verze 2D a 3D dokumentů lze porovnávat a zjišťovat podrobné informace o tom co bylo změněno, přidáno nebo smazáno a to včetně vlastností.
Autodesk BIM 360 Docs pomáhá šetřit čas a snižovat rizika a chyby při realizaci stavebních projektů. Službu si můžete zdarma vyzkoušet po dobu 30 dní na adrese bim360.com/docs. Po dobu zkušebního režimu máte možnost vytvářet více projektů. Po 30 dnech se účet automaticky (pokud si službu nekoupíte) převede do režimu zdarma, kdy máte k dispozici jen jeden projekt. Do projektu v BIM 360 Docs lze pozvat neomezený počet uživatelů. Nikterak není omezen počet nahraných souborů ani jejich celkový objem ("limit" 9999 GB).

Mobilní aplikace BIM 360 Docs je jak pro Android, tak pro Apple iOS zdarma.


Ukázka

Co je BIM 360 Docs:


Další informace

Prostředí BIM 360 Docs je k dispozici v těchto jazycích (dle preference web prohlížeče): angličtina, dánština, holandština, francouzština, němčina, japonština, brazilská portugalština, zjednodušená čínština, španělština, švédština.

Postup zprovoznění vaší licence BIM 360 Docs.

Přihlášení na BIM 360 Docs - bim360docs.autodesk.com

Brožura BIM 360 Docs a další aplikace (PDF, 900kB, anglicky)

Cloud BIM 360 Docs lze hostovat na americkém nebo evropském datovém centru.

Informujte se na další informace a cenovou nabídku - kontaktujte CAD Studio.
Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Autodesk BIM 360 Docs
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí