CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Tiskové zprávy, prezentace

Tiskové informace společnosti CAD Studio

RSS tiskové zprávy

XANADU získává významný statut Gold Certified Partner společnosti Microsoft

16.6.2008
Microsoft Gold Akciová společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, patří mezi dlouholeté významné partnery Microsoftu v České republice. O maximální úrovni poskytovaných služeb svědčí nově získaný partnerský status, který potvrzuje výjimečné postavení XANADU mezi IT společnostmi působícími na našem trhu.

Partnerství Gold Certified Partner, udělené akciové společnosti XANADU, stvrzuje nejvyšší úroveň odbornosti, znalostí a zkušeností jejích odborníků v oblastech praktického nasazení a využití technologií Microsoft. Titul je udělován na základě splnění velmi přísných kritérií – certifikovaný partner musí prokázat nejen nekompromisní znalosti vlastních softwarových produktů, ale také bohaté schopnosti jejich implementace ve specifických podmínkách IT infrastruktury u různých typů zákazníků.

„Zisku certifikace Gold Certified Partner od společnosti Microsoft si ceníme o to více, oč je přístupový proces jeho získání náročný na vysokou odbornou úroveň našich specialistů,“ dodává Vladimír MICHL, manažer rozvoje společnosti XANADU. „Zákazníci získávají další nezávislé potvrzení úrovně našich služeb i tradičního úzkého partnerství s Microsoftem. Věříme, že se tato spolupráce přímo přenáší také do vysoké kvality našich řešení a služeb, které zákazníkům přinášíme již sedmnáctým rokem.“

O statutu Microsoft Gold Certified Partner
Tato úroveň partnerství je nejen vhodným vodítkem pro společnosti všech velikostí a zaměření, hledající prověřené služby prodejců a systémových integrátorů na bázi produktů Microsoft, ale zároveň přináší řadu výhod i samotnému certifikovanému partnerovi. Ten má mimo jiné přístup k rozšířené databázi detailních materiálů i k podpoře umožňující zlepšování a udržení kvality služeb při implementaci nových produktů z produkce Microsoftu.
Networking Infrastructure Solutions je kompetence určená technologickým partnerům Microsoftu s prověřenými zkušenostmi s implementací řešení na bázi platforem Microsoft Windows Server a Windows Small Business Server. Prokazuje schopnosti v oblasti implementace technologických řešení založených na operačních systémech Microsoft Windows Server 2008 či Windows Server 2003 nebo Microsoft Small Business Server. Kompetence Advanced Infrastructure Solutions, mezi jejíž držitele patří XANADU, slouží pro technologické partnery specializované na komplexní infrastrukturní řešení s vysokou dostupností. Identifikuje partnery, kteří jsou kvalifikováni pro návrh a nasazení vysoce dostupných řešení využívajících adresářovou službu Active Directory®, která vylepšuje provozní efektivitu a omezuje rizika zabezpečení.

O společnosti XANADU
XANADU je předním poskytovatelem řešení a služeb v oblastech CAD, GIS, IT infrastruktury a vývoje software se zaměřením na střední a velké společnosti nebo organizace centrální správy a samosprávy včetně středního a vysokého školství v České republice i v zahraničí. XANADU na českém trhu působí již sedmnáctým rokem.

Více informací: www.xanadu.cz

Zpět na všechny zprávy
Viz též:Chcete-li zařadit do mail-listu automatického zasílání tiskových zpráv, napište na info@cadstudio.cz
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí