CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop
Dle oboru: CADGISHardware RSS kanál
Události a novinky (archiv)
3.3.2017
CAD
Autor: Radek Zvak
[1942x]

Přechod na jeden model Autodesk Subscription

TitObr

Vážení zákazníci, rádi bychom vás s předstihem informovali o důležitých nadcházejících změnách týkajících se plánu údržby (maintenance) softwarových produktů Autodesk a o speciální nabídce na přechod na pronájem (subscription), která by vás mohla zajímat. Informace se týká pouze zákazníků s trvalými licencemi s maintenance plánem údržby.

Věříme, že pronájem představuje optimální volbu, jak z nástrojů a technologií Autodesku získat maximum. Od základů mění způsob, jakým Autodesk poskytuje rozšířené možnosti a nové funkce prostřednictvím propojených služeb. Proto se Autodesk vloni vydal na cestu společnosti poskytující pouze pronájmy. Nadále bude investovat do nabídky pronájmů, aby zákazníkům mohl nabízet větší hodnotu díky následujícím výhodám:

  • Nejnovější a vylepšené funkce produktů – Získáte nepřetržitý přístup k inovacím od společnosti Autodesk, aktualizacím klíčových produktů, cloudovým službám pro produkty pro stolní počítače a dalším funkcím, a to v okamžiku, kdy budou k dispozici, bez jakýchkoli dalších nákladů.
  • Přístup k novým oborovým sadám – Oborové sady (kolekce) jsou k dispozici pouze v rámci pronájmů. Dosáhnete značných úspor, pokud potřebujete dva nebo více softwarových produktů Autodesku.
  • Nová a vylepšená podpora – Využijte rychlejší odezvu a získejte pomoc prostřednictvím naplánovaného hovoru s odborníkem technické podpory CAD Studia nebo společnosti Autodesk.
  • Zjednodušená správa – Získejte přístup k nástrojům, které optimalizují nasazení a správu softwaru při standardizaci všech produktů Autodesk v rámci vašeho subscription.

Během přechodu na systém pronájmů se ukázalo, že správa dvou obchodních modelů (pronájmy a plány údržby) je poměrně nákladná. V rámci další podpory plánů údržby dojde od 7. května 2017 ke zvýšení cen za obnovení (maintenance renewal), a to o 5 % v roce 2017, 10 % v roce 2018 a o 20 % v roce 2019. Kromě toho lze nyní plány údržby obnovit vždy pouze na jeden rok. Nicméně systém údržby trvalých licencí formou maintenance nijak nekončí, pouze bude dražší než systém pronájmů (subscription).

Teď, když víte, jakým směrem se bude společnost Autodesk ubírat, bychom vám rádi předložili speciální nabídku. Chceme vám pomoci přejít na cestu k předplatnému formou pronájmu, cestu, která bere v potaz vaši věrnost a hodnotu vašich dosavadních investic. Počínaje červnem 2017 budou zákazníci moci převést produkty z plánu údržby (maintenance) na pronájmy (subscription) s cca 60% slevou z ceny nového pronájmu. Tato sleva představuje zvýhodněnou cenu pronájmu ve stejné výši jako je dnešní cena obnovy maintenance + 5 %. Tato zvýhodněná cena se zvýší o 5 % v roce 2018 a o dalších 5 % v roce 2019. Čím dříve tedy přejdete na pronájmy, tím méně vás to bude stát a tím více ušetříte ve srovnání s uživateli, kteří s přechodem čekají, nebo kteří se rozhodnou nadále využívat plán údržby. Po přechodu si také zajistíte slevu na dobu tří let (od okamžiku přechodu) a nadále tak po dobu obnovování získáte nižší ceny. Od roku 4 (a v dalších letech) můžete váš pronájem obnovovat za nadále zvýhodněné ceny (cca 15% nad dnešní cenou maintenance), tedy levněji než jsou standardní pronájmy. V rámci tohoto přechodu ("M2S", One Model) můžete přejít na stejný produkt nebo na odpovídající sadu Collection/Suite.

Možná máte další otázky. Jedná se o velké změny a jsme plně připraveni vás jimi provést. Další podrobnosti najdete v dokumentu Nejčastější dotazy (PDF, česky). Pokud chcete probrat možnosti, které nejlépe vyhovují vašim technickým a obchodním požadavkům, obraťte se na CAD Studio, autorizovaného prodejce společnosti Autodesk. Ať se rozhodnete přejít na pronájmy nebo obnovit svůj plán údržby, můžete si být jisti, že vám budeme i nadále poskytovat špičkový software, služby a podporu. Připomínáme, že pro zákazníky již využívající subscription (pronájmy) se nic nemění.

Porovnání ceny vlastnictví licence:

One model

Podrobnější informace získáte na stránce One Model

[CAD]
Viz též:
CAD Studio a.s.

Firma CAD Studio a.s. je autorizovaný dealer Autodesk (již 23x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2017), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Consulting Partner, Autodesk Training Center, Autodesk Developer a HP Preferred Partner s více než 27letými zkušenostmi. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj).

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina + Košice) - tel. 2 6381 3628


Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2018 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí