CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Dle oboru: CADMFGAECMMGISHW RSS kanál
Události a novinky (archiv)
1.8.2017
CAD
Autor: Radek Zvak
[2424x]

Chystané změny ve složení oborových sad Autodesk Collection - díl 1.

Tento článek archivu může obsahovat zastaralé informace - je již více (3) roků starý !
TitObr

V nejbližších dnech a týdnech chystá Autodesk rozšíření svých oborových sad "Autodesk Collection". Za nezměněnou cenu (informace k 7/2017) dostanou stávající i noví předplatitelé sad Collection k dispozici další produkty a cloud služby. Dále se tak zvýší hodnota těchto cenově zvýhodněných produktových sad a zákazníci mohou využít efektivnějších pracovních postupů. Tento benefit se dotkne všech tří oborových sad - Product Design Collection, Architecture & Engineering & Construction Collection i Media & Entertainment Collection.

Product Design & Manufacturing Collection

PrDC Rozšíření strojařské sady Product Design Collection se zaměřuje na oblast výroby (Manufacturing) - CAM a simulací. Od 7.srpna se proto mění název sady Product Design Collection na přesnější označení Product Design & Manufacturing Collection (PD&M Collection), které odráží toto nové rozšíření. Součástí sady PD&M Collection se totiž stává CAM aplikace Autodesk HSM Ultimate pro CNC výrobu (až 5osé obrábění, řada postprocesorů) a Nastran In-CAD pro integrované řešení simulací (vč. tepelného namáhání, vzpěru, multifyzikálních simulací - viz porovnání). Přístup k novým aplikacím získají stávající zákazníci automaticky. Prodej těchto dvou samostatných produktů skončí a stávající zákazníci s předplatným těchto samostatných aplikací budou moci v září automaticky migrovat na kompletní strojařskou sadu PD&M Collection - získají tak více produktů a cena pronájmu se jim přitom sníží (a zákazníci s maintenance mohou využít přechod M2S).

Media & Entertainment Collection

MEC Rozšíření mediální sady M&E Collection proběhne v postupných krocích. Samotná sada M&E poskytuje vývojářům počítačových her a profesionálům v reklamním a filmovém průmyslu širokou škálu propojených flexibilních nástrojů, včetně 3ds Max a Maya nebo nástrojů pro 3D skenování, pomocí nichž mohou kreativní jednotlivci i týmy jednoduše vytvářet digitální 3D obsah. V rámci předplatného k M&E Collection získávají zákazníci i veškeré výhody Autodesk Subscription.

Postupné kroky změn M&E Collection (cena se nemění):

  1. Arnold Subscription - jako přípravný krok bude k dispozici zvýhodněná 5licenční sada rendereru Arnold ve formě promo akce (zejména pro stávající uživatele; sleva 50%). Arnold lze využít lokálně nebo v cloudu.
  2. Cloud Rights - všichni předplatitelé M&E Collection získají od 30.srpna nový benefit - možnost využívat cloudové rendrovací nástroje pro 3ds Max, Maya a Arnold. Cloudová oprávnění umožňují provádět dávkové (skriptované) operace ve vašem prostoru v cloudu Autodesk 360. Výpočetně náročné operace tak můžete snadno odsunout do cloudu. Ke každé licenci získáte jednu vzdálenou cloudovou dávkovou licenci.
  3. Sketchbook for Enterprise - sada M&E Collection se od 7.září rozšiří o další produkt - Sketchbook for Enterprise. Tato kreslicí aplikace je využívána pro ilustrace, tvorbu scénářů, koncepční náčrty, brainstorming, apod. Stávající zákazníci si ji budou moci stáhnout ze svého Autodesk Account.
  4. Arnold promo - od září bude rovněž možné zakoupit roční pronájem nové licence M&E Collection v rámci akční nabídky - s 5 licencemi oceňovaného rendereru Arnold pro vizuálně věrné lokální či cloudové rendrování.

Podrobnější informace k rozšířené sadě AEC Collection přineseme později - doplněno: viz 2.díl oznámení.

Připomínáme, že v rámci probíhající akce "OneModel" můžete přejít z vašich Maintenance plánů k samostatným produktům na Subscription (pronájmy), včetně Subscription k sadám Autodesk Collection. V rámci přechodu (M2S) získáte i všechny výše zmíněné benefity.

[CAD]
Viz též:
CAD Studio s.r.o. (součást Arkance Systems)

Firma CAD Studio s.r.o. je autorizovaný dealer Autodesk (již 25x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2019), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Training Center a Autodesk Developer s více než 29letými zkušenostmi a týmem 125 specialistů. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj). CAD Studio je členem evropské skupiny ARKANCE.

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: +420 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: +420 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina) - tel. +421 2 6381 3628
MAĎARSKO (Budapešť: Varinex-CAD Studio) - tel. +36 1 273 3400
FRANCIE, BELGIE, NIZOZEMSKO, POLSKO, FINSKO (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí