CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Dle oboru: CADMFGAECMMGISHW RSS kanál
Události a novinky (archiv)
19.11.2012
CAD
[10181x]

Vše, co znáte a na co spoléháte. Jenže lepší.

Tento článek archivu může obsahovat zastaralé informace - je již více (12) roků starý !

Suites Nejnovější verze softwaru firmy Autodesk jsou nyní lepší než kdy dříve. Navíc jsou k dispozici pro jednotlivá odvětví nové sady Autodesk Design Suite a Creation Suite, které nabízejí skvělou přidanou hodnotu i rozšířenou funkčnost. Ceny za upgrade se brzy změní. Přejděte proto na nejnovější verze návrhových 3D nástrojů před 31. lednem 2013.

Vyšší výkon. Víc funkcí. Vyšší produktivita.

Podívejte se, jak se vylepšily některé z nejpoužívanějších Autodesk
aplikací, které znáte:AutoCAD Výkonnější a funkcemi mnohem vybavenější AutoCAD je nyní k dispozici ve všech sadách Autodesk Design Suite. Využijte nástroje pro automatizaci, řízení a úpravy speciálně vyvinuté pro kreslení, omezování opakujících se kroků a rychlejší dokončování projektů. Digitalizujte skenované výkresy s pomocí účinných nástrojů pro převod rastrů na vektory, jež umožňují snadno upravovat, vylepšovat a udržovat skenované plány. Proměňte digitální prototypy a architektonické návrhy na přesvědčivé obrazové materiály, filmové vizualizace a 3D prezentace v reálném čase.
Viz Autodesk Design Suites

Inventor Nové sady Autodesk Product Design Suite a Factory Design Suite přispívají k vyšší produktivitě při navrhování. Využívejte ve svém tvůrčím postupu navrhování širokou řadu interoperabilních nástrojů pro skicování, modelování, práci s plochami a vizualizace. Špičková interoperabilita aplikací Inventor, AutoCAD a Showcase urychluje tvorbu konstrukční dokumentace a zlepšuje vizualizaci složitých návrhářských nápadů. Zlepšete chování svých výrobků využitím prakticky neomezeného výpočetního výkonu cloudové platformy Autodesk 360 k provádění široké řady výpočetně náročných úloh optimalizace návrhů přímo z Inventoru.
Viz Product Design Suite a Factory Design Suite

Revit Získejte přístup ke kombinovanému výkonu BIM a CAD nástrojů, které vám pomohou navrhovat, analyzovat, vizualizovat a stavět lepší budovy. Sady Autodesk Building Design Suite v edicích Premium a Ultimate nyní obsahují i Autodesk Revit. Získejte přístup k širší sadě nástrojů a obsahu, zkvalitněte mezioborovou spolupráci a přizpůsobte si sadu nástrojů svým konkrétním potřebám. Využívejte cloudové analytické a simulační nástroje k podpoře tvorby těch nejsložitějších staveb a systémů – a samozřejmě také udržitelnějších projektů budov. Proměňte svá návrhová data na přesvědčivé a srozumitelné obrazové materiály a interaktivní prezentace s rendrováním ve filmové kvalitě a 3D animacemi. BIM pomáhá dodavatelům využívat modely projekčního záměru ve fázi výstavby i pro posouzení proveditelnosti, efektivnější plánování, odhalování a nápravu konfliktů ještě před zahájením výstavby.
Viz Building Design Suite

Map 3D a Civil 3D AutoCAD Civil 3D a AutoCAD Map 3D jsou součástí sady aplikací Autodesk Infrastructure Design Suite – řešení pro plánování, navrhování, výstavbu a správu liniových a plošných staveb. Vytvářejte, posuzujte a komunikujte návrhy občanské infrastruktury v kontextu existujícího prostředí. Navrhujte s využitím postupu informačního modelování liniových a plošných staveb, který umožňuje snadněji zkoumat a analyzovat různé varianty návrhů. Zapracujte 3D modely pro účely orientace v projektu, prostorové koordinace, analýzy kolizí a plánování výstavby. Pomůžete tak projektovým týmům s lepší koordinací a spoluprací.
Viz Infrastructure Design Suite

3ds Max Výkonnější a funkčně daleko bohatší aplikace Autodesk 3ds Max a Autodesk Maya jsou nyní k dispozici v sadě Autodesk Entertainment Creation Suite. Urychlete zpracování projektů a zvládejte náročné produkční termíny s širokou paletou špičkových 3D animačních nástrojů. Obohaťte svůj pracovní postup se specializovanými nástroji pro intuitivní tvarování a malování, animujte v reálném čase a vytvářejte sofistikované procedurální efekty bez skriptování. Využívejte jednokrokové postupy mezi různými tvůrčími nástroji v sadě aplikací k jednodušší spolupráci a předávání materiálů.

Obraťte se prosím na nejbližší kancelář CAD Studia nebo volejte 841 111 124 pro informace jak vylepšit vaše známé CAD nástroje.

[CAD]
Viz též:
CAD Studio s.r.o. (součást Arkance Systems)

Firma CAD Studio s.r.o. je autorizovaný dealer Autodesk (již 26x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2020), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Training Center a Autodesk Developer s více než 30letými zkušenostmi a týmem 130 specialistů. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj). CAD Studio je členem evropské skupiny ARKANCE.

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: +420 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: +420 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina) - tel. +421 2 6381 3628
MAĎARSKO (Budapešť: Varinex-CAD Studio) - tel. +36 1 273 3400
FRANCIE, BELGIE, NIZOZEMSKO, POLSKO, FINSKO, LITVA (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí