CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Konec upgrade licencí Autodesk

Přejděte na flexibilní Maintenance Subscription nebo Desktop Subscription
Proměna - konec upgrade


CAD Studio je největším dodavatelem technologií na platformě Autodesk ve střední Evropě s mnohaletou zkušeností v této oblasti a se stovkami úspěšných referencí. Jen u CAD Studia získáte VIP služby a bonus nástroje CS+ ke všem typům Subscription.

Přichází proměna

Jak jsme již informovali, na konci ledna 2015 skončil systém upgrade licencí Autodesk. Ze starší verze již není možné přejít formou upgrade na verzi aktuální. Nadále ale bude možné provést některé typy "crossgrade" na vyšší typ produktu. Jde o významnou proměnu prodejní politiky licencí. Pro aktualizaci vašich licencí CAD, GIS, PDM a multimédia aplikací nebo aplikačních sad Autodesku můžete využívat levnější a flexibilnější systém Subscription (předplatné) - a to buď jako:

 • Maintenance Plan
  roční nebo víceletý plán údržby k trvalé licenci - zahrnuje nové verze a další benefity
 • Subscription
  měsíční, roční nebo víceletý pronájem licence (opakovatelný) - bez nutnosti investice do nákupu trvalé licence
 • - Cloud Subscription
  časová platba za využití cloudových (online) verzí návrhových nástrojů

Přes 91% zákazníků CAD Studia již využívá systém Subscription (viz hlavní výhody). Zajistěte si proto i vy včas aktuální verze vašeho CAD software a vámi zvolený typ Subscription.

Proč přejít na nové verze

Co je CS+?

CS+ "CS+" (CAD Studio Plus) je rozšířená technická podpora - Helpdesk, plný přístup na CADforum.cz, plus doplňkové bonus utility, makra, šablony, implementační dokumenty, knihovny, styly a další materiály dodávané exkluzivně s CAD aplikacemi Autodesk od firmy CAD Studio s.r.o. Viz Bonusy CS+

Tržní požadavky na produktivitu a rychlejší realizaci projektů vyžadují použití nejmodernějších návrhových nástrojů. Datová kompatibilita s okolním světem, nová funkční vylepšení ve vlastním software, průběžné doplňování návrhových sad, snazší napojení CAD na výpočetní či ERP systémy, simulační nástroje, nebo rozšiřující se cloud služby umožňují pracovat efektivněji, analyzovat variantní řešení, šetřit výrobní náklady, snáze sdílet potřebné informace v týmech, s kooperanty, nebo využívat moderní mobilní technologie.

Ke všem návrhovým aplikacím dodává firma CAD Studio sady rozšiřujících funkcí (CS+), které do aplikací doplňují funkce využívané českými a slovenskými konstruktéry a projektanty. Na našem portálu CADforum.cz si můžete vyměňovat zkušenosti s desetitisíci dalších uživatelů, využívat rozsáhlou knihovnu bloků či tipů a triků.

Příklady nových možností verzí 2015

Používáte starší verzi programů AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D či 3ds Max? Co nabízí verze 2015? Změny a rozšíření novějších verzí popisuje tabulka Proč upgradovat na vyšší verze?.

 • AutoCAD 2015
  zvýšení produktivity o desítky procent (viz studie), podpora Windows 8.x, rychlejší grafický subsystém, sdílení a editace výkresů na tabletu a telefonu, online mapové podklady, práce s mračny bodů (3D sken), 3D funkce, AppStore s desítkami aplikací - viz další novinky
 • Inventor 2015
  podstatně rychlejší práce s velkými sestavami, přímá 3D editace souborů v jakémkoliv CAD formátu, volnoplošné 3D modelování, podpora Windows 8.x, web online sestavy, práce s mračny bodů (3D sken), AppStore s desítkami aplikací - viz další novinky
 • Revit 2015
  vyšší výkon, přímá práce s IFC, energetická analýza, vizuální programovací nástroj Dynamo, modelování terénu, podpora Windows 8.x, práce s mračny bodů (3D sken), AppStore s desítkami aplikací - viz další novinky
 • AutoCAD Civil 3D 2015
  snazší tvorba podsestav, export do Google Earth, tlaková potrubí, spolupráce s InfraWorks, podpora Windows 8.x, železniční projekty, práce s mračny bodů (3D sken), AppStore s desítkami aplikací - viz další novinky

Cena upgrade

Kalkulačka Porovnejte si cenu upgrade s náklady na Maintenance - viz online kalkulačka Maintenance Subscription , nebo s náklady na časový pronájem licencí - viz online kalkulačka Desktop Subscription .

Pro konkrétní cenovou nabídku aktualizace vašeho CAD software prosím kontaktujte CAD Studio - pište na info@cadstudio.cz nebo volejte zákaznickou linku 841-111-124 (ČR) či 2-6381-3628 (SR).Viz též novinky:

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Autodesk upgrade
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí