CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Revit Live

Autodesk Revit LIVE

Interaktivní vizualizace architektonických BIM modelů


Od 21.března 2018 již nedodáván, jen jako součást sady AEC Collection. Revit 2020 a vyšší nepodporují Revit Live, použijte 3ds Max Interactive.

Revit Live

Autodesk Revit Live (původně "Autodesk Live" a "Project Expo") je cloudová služba umožňující uživatelům BIM aplikací Autodesk Revit a Revit LT vytvářet snadno a rychle interaktivní dynamické 3D vizualizace jejich návrhů - pro prohlížení na obrazovce PC, tabletu nebo ve virtuální realitě na 3D brýlích. Snadná tvorba přesvědčivých prezentací, které můžete dát k dispozici přímo do rukou klientů, významně rozšiřuje možnosti BIM postupů a pomáhá komunikovat obsah projektu i laickému publiku. Od verze 2.0 je Revit Live kompatibilní s 3ds Max Interactive. Produkt Revit Live je k dispozici jako služba s kvartálním nebo 1-, 2- a 3-letým licencováním. Je rovněž součástí projekční sady AEC Collection.Použití

Službu Live ovládáte z prostředí Revitu - automatizuje převod a optimalizaci geometrie BIM modelu v cloudu. Během minut máte k dispozici plně interaktivní model vašeho projektu. Editační nástroje aplikace LIVE umožňují upravit styl scény, definovat význačné navigační body, nastavit osvětlení nebo aplikovat některý z unikátních stylů rendrování.

Do scény můžete doplnit vodní plochy nebo RPC modely stafáže (s vlastní animací). Lze využívat i vlastní materiály a textury. Scéna je doplněna platformou pro omezení akrofobie (strachu z výšek) při prohlížení s 3D brýlemi.
Díky interaktivnímu zážitku vaši klienti lépe pochopí smysl vašich návrhů, už v úvodních fázích projektu. Prezentaci si můžete nosit s sebou na vašem přenosném zařízení nebo ji sdílet s klienty - kdekoliv, kdykoliv. Aplikace podporuje i 3D brýle HTC Vive a Oculus Rift s Oculus Touch (virtuální realita).

LIVE - mobilní LIVE
Igor Macedo Barros Bahiense (klikněte pro větší):
LIVE LIVE

Scény lze upravovat v LIVE Editoru a poté vyexportovat (publikovat) pro prohlížeč LIVE Viewer, což je bezplatná aplikace existující ve verzích pro Windows a pro mobilní zařízení s iOS.

Aplikace LIVE využívá výkonné rendrovací jádro Autodesk Stingray používané i v počítačových hrách a VR aplikacích. Viz též blog NaZdi.

Ukázky projektů pro PC i Apple iPad Pro (iOS) - viz Live Viewer


Aktuální verze

  • Revit LIVE 2.0 (12/2017) - zjednodušené a zrychlené publikování, sloučený Viewer a Editor, kompatibilita s 3ds Max Interactive
  • Revit LIVE 1.8 (4/2017) - podpora Revit 2018 a Revit LT 2018, výkonnostní optimalizace, nový prohlížeč
  • Revit LIVE 1.7 (2/2017) - podpora Revit LT, animované postavy, vlastní textury, úrovně detailů
  • Revit LIVE 1.6 (10/2016) - podpora Oculus Rift s Oculus Touch, automatická noční světla

Systémové požadavky


  • Windows 7sp1/8.1/10 64-bit, CPU Intel Pentium, Xeon, i-série nebo AMD, s podporou SSE2, 4GB RAM, 5GB místa na disku, grafická karta s DirectX 11 a Shader Model 3, MS myš
  • Pro virtuální realitu (volitené): 3D brýle HTC Vive nebo Oculus Rift, Xbox controller nebo Oculus Touch controller, PC dle specifikace výrobce brýlí
  • Revit 2018 (nebo LT), 2017 (nebo LT), 2016, 2015 nebo 2014


Viz též novinky:
Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Autodesk Revit Live
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)

Autodesk, AutoCAD, Revit a další názvy produktů jsou registrovanými obchodními známkami firmy Autodesk, Inc. Autodesk Value Added Reseller, který publikuje tyto materiály, je nezávislým autorizovaným prodejcem produktů Autodesk.

Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí